Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolizja na Al. Tysiąclecia
~ niezalogowany
16 maja 2013r. o 9:21
~RRR napisał(a): Prostowanie rury motocykli to stały element codzienności na Tysiąclecia i obwodnicy.Gdyby policja miała za grosz wyobraźni to przy ładnej pogodzie zaczaili by sie w tych okolicach- kilka takich (rzeczywiście potrzebnych) łapanek i spokój na jakiś czas.Tak na codzień obserwujemy jazdę na jednym kole,szybkośc jak na torze wyścigowym i skutki j.w.


Popieram .....zrobili sobie pas startowy, ale policja woli rowerzystów scigac bo wolniejsi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
16 maja 2013r. o 9:35
~Bójkarz napisał(a):
ojciec napisał(a): Pan policjant to na jakim szkoleniu uczył się parkować w przypadku kolizji drogowej?Ani to nie jest zabezpieczenia zdarzenia, ani zaparkowanie...super popis wprawy i znajomości przepisów.

Nie lubisz Policji nie :> a wiesz oni to mają w du_ie czy ich lubisz. Od lubienia to jest dżem truskawkowy :] Wiesz po czym to stwierdzam ? Po tym, że do kierowcy karetki to się nie przyje___eś choć stanął centralnie na przejściu .

Po pierwsze nie przyj...eś, ale przyczepiłeś... po drugie policję szanuję , ale "złe zachowanie " trzeba piętnować, bo to oni mają dawać przykład "dobrego zachowania na drodze", po trzecie- to nie kierowca karetki jest od zadbania o bezpieczeństwo w takim przypadku, lecz p. policjant. Obsługa karetki jest od ratowania życia (ujmując ogólnie), a policja od zabezpieczenia tego zdarzenia, więc dlaczego mam się czepiać karetki? Mimo wszystko plus dla ciebie za "pisanie z ogonkami", bo nie każdego stać na to na tym portalu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2443
#Jasiu82 nieaktywny
16 maja 2013r. o 9:42
ojciec napisał(a):
Po pierwsze nie przyj...eś, ale przyczepiłeś... po drugie policję szanuję , ale "złe zachowanie " trzeba piętnować, bo to oni mają dawać przykład "dobrego zachowania na drodze", po trzecie- to nie kierowca karetki jest od zadbania o bezpieczeństwo w takim przypadku, lecz p. policjant. Obsługa karetki jest od ratowania życia (ujmując ogólnie), a policja od zabezpieczenia tego zdarzenia, więc dlaczego mam się czepiać karetki? Mimo wszystko plus dla ciebie za "pisanie z ogonkami", bo nie każdego stać na to na tym portalu. Pozdrawiam.


Po Twojej wypowiedzi wychodzi na to, że kierowca karetki powinien dostać mandat za złę parkowanie?!
Ale bzdura. Zajmij się człowieku pracą, domem i rodziną, ogródkiem a nie wypisujesz takie bzdury tutaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
16 maja 2013r. o 10:18
Karetka ma ratować życie i ma większe prawa do stawania w takim miejscu, niż p. policjant na chodniku. Moja sprawa kiedy zajmę się pracą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GOŚĆ niezalogowany
16 maja 2013r. o 10:30
(...) w przypadku zdarzeń nikt nie patrzy czy tu można parkować czy nie ma chodnika trzeba jak najszybciej podjąć interwencję
(...)

Zmoderowano 16.05.2013 godz.10:39 - powód: caps lock oraz ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2443
#Jasiu82 nieaktywny
16 maja 2013r. o 10:34
ojciec napisał(a): Karetka ma ratować życie i ma większe prawa do stawania w takim miejscu, niż p. policjant na chodniku. Moja sprawa kiedy zajmę się pracą.


Wydaje mi się iż policja w interwencji mateż inne prawa, więc może stanąć tam gdzie uważa to za stosowne aby im nie przeszkadzano w pracy (nie wiem tego na sto procent ale i też nie przeszkadza mi to).

Zawsze znajdzie się taki maruda jak Ty, który jest najmądrzejszy i będzie wszystkich pouczać gdzie jak mają stawać w interwencji w tym przypadku i jak mają pracować.

Zajmij się swoją pracą a nie wytykasz innym!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2013r. o 10:36
Gość z Ciebie to pracuś napisałeś wszystko z dużej litery.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2013r. o 20:36
Gosciu czyżbyś sam się (zmodernizował)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza