Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolizja na Al. Tysiąclecia
~ niezalogowany
16 maja 2013r. o 20:38
fakt moderator
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tatuś niezalogowany
16 maja 2013r. o 21:28
ojciec napisał(a): Karetka ma ratować życie i ma większe prawa do stawania w takim miejscu, niż p. policjant na chodniku. Moja sprawa kiedy zajmę się pracą.

Powiem Ci tak : w życiu nie widziałem aby karetka uratowała kogoś :] jak już to jej ekipa. Po drugie każdy - nawet Ty marudo :P ma prawo podczas ratowania czyjegoś życia lub zdrowia stanąć jak "pokraka" i nic nikomu do tego - bo to stan wyższej konieczności - ma być po prostu bezpiecznie. A czy to chodnik czy środek drogi - ma być bezpiecznie !! Trawę skosiłeś ? Jak nie to zapraszam do mnie bo mi rośnie jak szalona :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~art niezalogowany
17 maja 2013r. o 0:25
Tylko ,że sanitariusze przyjechali ratować życie więc każda sekunda się liczy ,a nie parkowanie.Policjanci w innym celu więc powinni dać przykład jak się parkuje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2443
#Jasiu82 nieaktywny
17 maja 2013r. o 7:20
~art napisał(a): Tylko ,że sanitariusze przyjechali ratować życie więc każda sekunda się liczy ,a nie parkowanie.Policjanci w innym celu więc powinni dać przykład jak się parkuje!


O prsoszę następny znawca poprawnego parkowania się znalazł.
Jak Ci nie pasuje to zgłoś doniesienie na policję, że wg Ciebie policja nie daje przykładu jak się powinno stawać przy interwencji policji w wypadku samochodowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
17 maja 2013r. o 10:09
Jasiu...jeśli masz rozumek taki jak avatar...to współczuję. Tu każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie, a ciebie coś boli? Może jesteś z policji? Może to twój tato tak parkuje? hehehe Zauważ, że tan pan nie zabezpiecza niczego, tylko pisze w notatniku, więc powinien już autko przestawić, bo wygląda na świeżego absolwenta nauki jazdy. Po prostu wstyd...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2443
#Jasiu82 nieaktywny
17 maja 2013r. o 11:33
ojciec napisał(a): Jasiu...jeśli masz rozumek taki jak avatar...to współczuję. Tu każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie, a ciebie coś boli? Może jesteś z policji? Może to twój tato tak parkuje? hehehe Zauważ, że tan pan nie zabezpiecza niczego, tylko pisze w notatniku, więc powinien już autko przestawić, bo wygląda na świeżego absolwenta nauki jazdy. Po prostu wstyd...


Już pisałęm we wcześniejszym poście.
Masz pretensję do policji, że nie daje przykłady Twoim zdaniem błędnie parkując przy interwencji idź i to zgłoś a nie wylewasz żale na forum jak jakieś małe dzieciątko.

Piszę właśnie dlatego, że każdy tutaj mądrzy się strasznie i nic po za tym.
Tak w nawiasie może Ty daj przykład obywatelom i pójdź zgłoś to na policję, że chłopaki źle stają i Tobie się to nie podoba i wtedy pisz na forum.
Dlaczego tylko policja ma dawać prawy przykład obywatelom, a normalnym ludziom ten obowiązek już nie przysługuje może? Z racji tego, że policja daje przykład (w Twoim mniemani nie daje a ma taki obowiązek) to ja będę się tylko wymądrzać anonimowo w internecie na forum --> tak właśnie widzę Twoje wypowiedzi.
Krew mnie zalewa jak coś takiego widzę, dla tego się tu udzielam teraz właśnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
17 maja 2013r. o 11:36
hahaha!!! lubię cię drażnić...hahaha!!! gotujesz się jak woda w garnku....hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
17 maja 2013r. o 21:23
Całe dwa dni (a już zaraz trzy) pitolenia o tym, czy dobrze, czy źle zaparkowali...
Po co??
Stało się, chłopak nie wyhamował i tyle... Żadna rewelacja ani powód do dyskusji. Poza Waszymi oczami dzieją się setki takich zdarzeń.
Dobrze, że wszyscy są cali i zdrowi. Nie było prędkości i straty niewielkie. Chyba to jest najważniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.