Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecAlbum: Schizo...schizo...schizofrenia! (zdjęcie nr 14642)

9040
#BoEna nieaktywny
26 maja 2013r. o 7:52
Genialne!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 maja 2013r. o 18:06
Wiesz czym jest schizofrenia autorze tego zdjęcia/ Mam nadzieję, że nie i nie będzie ci dane nigdy się o tym przekonać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
27 maja 2013r. o 16:43
Jejć, wrzuć na luz. I tak tytuł podejrzewam odnosi się do piosenki Comy.

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 10:58
jak by nie było i co by nie mówić to jest koszmarne i po prostu ohydne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9040
#BoEna nieaktywny
28 maja 2013r. o 17:58
Nie wiem co masz na myśli pisząc ohydne.Zdjęcie jest ciekawe i oddaje temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 20:17
mam na myśli ,ze przeraża,przywodzi na myśl,jakąś straszliwą maskę z koszmarnego snu ,coś upiornego,jakieś monstrualne nozdrza, no słowem można się przestraszyć tego czegoś,pewnie wy artyści fotografowie widzicie w tym coś innego ,mnie to przeraża.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9040
#BoEna nieaktywny
29 maja 2013r. o 6:40
A, teraz przeczytaj swoją powyższą wypowiedż.Ile emocji wywołało to zdjęcie u Ciebie.Przerażenie,szok.Czy odczuwasz coś podobnego patrząc na tysiące zdjęć ukazujących się w internecie?Nad iloma z nich zatrzymujesz się na dłużej przezywająć podobne uczucia bądż zupełnie skrajne od wymienionego?Właśnie ! Nie jest problemem teraz zrobić zdjęcie,ale żeby ono tak mocno przemówiło ,odarło z emocji to już udaje się tylko nielicznym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
29 maja 2013r. o 9:01
jedna z ciekawszych i najbardziej intrygujących fotek jakie widziałem na tym portalu ;) Brawo :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza