Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patrzy policjantom na ręce
~króciutko niezalogowany
9 czerwca 2013r. o 18:24
Lubię to !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~az niezalogowany
10 czerwca 2013r. o 8:58
jedno i drugie zryte berety, na psychologa już za pozno :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9949
#groszem nieaktywny
10 czerwca 2013r. o 10:39
temu to się nudzi :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2013r. o 20:24
Naprawde zryte berety,może tak zaczniemy wszystkim na ręce patrzeć lekarzom,strażakom itd i wszędzie z kamerą łazić,we z się chłpooie za robote i ty wykonuj ją dobrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fazi niezalogowany
10 czerwca 2013r. o 21:30
I ludzie widzę zaczęli się mądrze i sensownie wypowiadać w tym temacie :) . Jestem za tym aby każdy zobaczył czy jemu gile pod nosem za bardzo nie zwisają, a kamerki to po montować sobie w sypialniach :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gordon niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 14:46
Popieram przedmówców ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eeee niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 17:05
dobrze ze w rozporek nie zagladaja :) ps ja mam małego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 19:30
Faktem jest,że policja powinna dawać dobry przykład,bo na nas nakłada mandaty za przewinienia jakie sama popełnia.Nie fair.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.