Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patrzy policjantom na ręce
~gość niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 14:53
I bardzo dobrze robi facet popieram. Dla mnie policja i straż miejska kojarzy się z tym że czyhają by cię ukarać za byle głupotę . A to babcia z jamnikiem bez kagańca a to krzywy błotnik w rowerze. Nie kojarzą mi się ze stróżami prawa dbajacymi o bezpieczeństwo zwykłego człowieka. Sami łamią przepisy które przecież ich również obejmują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Patrzałek niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 18:25
I dobrze, że patrzy ja też. W dniu 10.06.2013r około godziny 13.30 stojąc na światłach w okolicy Komendy Powiatowej Policji, policyjny bus nic sobie jednak nie robi z uwag i komentarzy internautów wyjeżdżając na zielonym świetle z ul Parkowej skręcił w kierunku komendy i zaraz za przejściem dla pieszych przed nosem samochodu stojącego na czerwonym świetle wjechał sobie na parking przed komenda. Stałem jako 3 pojazd przed światłami i żałowałem, że nie mogłem spisac nr rejestracyjnego. Policja ma w nosie przepisy kodeksu drogowego jeździ jak im sie podoba, a nas kara za byle wykroczenia. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 czerwca 2013r. o 19:48
hehehe...stojąc jako trzeci do przejazdu na bank miałeś tyle miejsca aby odbić w prawo i wjechać na parking przed samą komendą i poprosić dyżurnego o podanie namiarów na kierującego radiowozem ...
dyżurny ma nawet obowiązek Ci to powiedzieć :)
dlatego teraz wolisz pisać o tym na forum bo w konkretnej sytuacji ,,rajtuzki przyfalowały,, :D

może napisz ,,zlikwidować policję,, :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edek z Krainy Kredek niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 20:36
falco napisał(a): hehehe... wolisz pisać o tym na forum bo w konkretnej sytuacji ,,rajtuzki przyfalowały,, :D ...

Dobre !! Na bank rajtuzki zmieniły barwy w kroku !! To jest przykład fraglesa, który do niedawna pisał na murach HWDP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~johny niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 21:00
~Patrzałek napisał(a): I dobrze, że patrzy ja też. W dniu 10.06.2013r około godziny 13.30 stojąc na światłach w okolicy Komendy Powiatowej Policji, policyjny bus nic sobie jednak nie robi z uwag i komentarzy internautów wyjeżdżając na zielonym świetle z ul Parkowej skręcił w kierunku komendy i zaraz za przejściem dla pieszych przed nosem samochodu stojącego na czerwonym świetle wjechał sobie na parking przed komenda. Stałem jako 3 pojazd przed światłami i żałowałem, że nie mogłem spisac nr rejestracyjnego. Policja ma w nosie przepisy kodeksu drogowego jeździ jak im sie podoba, a nas kara za byle wykroczenia. !!




ja teraz zwróciłem uwagę, że w tym miejscu przed komendąlinie na drodze sa wytarte i ich w ogóle nie widac. zawsze sie wytłumacza.... nikt nie ma obowiązku uczyc sie na pamięć jaki gdzie znak. teraz nie widac wiec nic im nie zrobia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 21:08
~Edek z Krainy Kredek napisał(a):
falco napisał(a): hehehe... wolisz pisać o tym na forum bo w konkretnej sytuacji ,,rajtuzki przyfalowały,, :D ...

Dobre !! Na bank rajtuzki zmieniły barwy w kroku !! To jest przykład fraglesa, który do niedawna pisał na murach HWDP


a ty w nocy latałeś z wiadrem i wodą i to po nim zmywałes hehehe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~most niezalogowany
22 czerwca 2013r. o 9:56
skrzywienie charakteru lub choroba umysłowa ciągnie tego pana do zajmowania się pierdołami .
Chłopie weź się do uczciwej pracy a przekonasz się że też kilka razy dziennie będziesz łamał przepisy karne drogowe prządkowe pracy i bhp itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TVP2 niezalogowany
22 czerwca 2013r. o 11:33
W środę 26-06-2013 od 8.00 oglądajcie "pytanie na śniadanie" na dwójce :)
Wywiad na żywo o bolesławieckich "szanownych mundurowych" :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.