Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy popierasz "działalność" Łukasza Dudzica?

211
skorn
25 czerwca 2013r. o 23:35
~ napisał(a): ludzie z Bolesławca to juz nie chca nawet slyszec o pracy w tym markecie


Za to chcą słyszec o pracy we wszelakich biedronkach i innych takich, bo tam to 100 razy lepiej jest i wingrona można se skubać do woli.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 2:29
(...)

Zmoderowano 26.06.2013 godz.15:58 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 12:44
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/11561792/dokumentuje-wykroczenia-policji

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 15:25
~smutne napisał(a): Popieramy jak kameruje się innych. kiedy nas ktoś nagrywa to bydlak jest. przypomnijcie sobie co było z nagranym audi , jakie były komentarze. ja rozumiemiem ze chodzi o napiętnowanie bezkarności władzy ale czy my mając "władzę" bylibyśmy w porządku?

Niestety najczęściej punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 17:44
~wawat 49 napisał(a): Najpierw niech Łukasz Dudzic prezes spólki AMETYSTA oferujący usługi mycia samochodów w myjni bezdotykowej typu SULTOF przy Inter Marche w Bolesławcu doprowadzi ją do porządku aby nie oszukiwała klientów z czego czerpie zyski a potem może innych przywoływać do przestrzegania prawa. Posiadam material dowodowy na w/w temat !!


pozdrawiam klientów w/w myjni.


raz tam bylem, wiecej nie pojade
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qqs niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 13:24
Ten człowiek jest opętany jakąś manią. Wszyscy chcą go okraść, każdy jest złodziejem, ludzie sa beeeeee. Tylko on jest dobry. Opinie byłych pracowników inter, o tym Panu sa fatalne!!! Mam pomysł. Może ktos za tym Panem bedzie jeździł i go nagrywał. Myśle że policja szybko by sie nim zainteresowała.

CHCESZ ZMIENIAĆ ŚWIAT NA LEPSZE ZACZNIJ OD SIEBIE!!!!!!!!!

Kiedyś ta Pańska zawiść odbije sie Panu czkawką
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 13:37
~qqs napisał(a): Ten człowiek jest opętany jakąś manią. Wszyscy chcą go okraść, każdy jest złodziejem, ludzie sa beeeeee. Tylko on jest dobry. Opinie byłych pracowników inter, o tym Panu sa fatalne!!! Mam pomysł. Może ktos za tym Panem bedzie jeździł i go nagrywał. Myśle że policja szybko by sie nim zainteresowała.

CHCESZ ZMIENIAĆ ŚWIAT NA LEPSZE ZACZNIJ OD SIEBIE!!!!!!!!!

Kiedyś ta Pańska zawiść odbije sie Panu czkawką



Z jego fizjognomii widać jak bardzo jest z siebie zadowolony i pyszałkowaty ,ale w końcu zatruje się własną trucizną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 14:09
Stare przysłowie pszczół mówi:
"Nosił wilk razy kilka..." - poniosą i "wilka"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.