Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tanie taxi? To możliwe!
~wiem niezalogowany
13 czerwca 2016r. o 8:04
~niegrzeczna napisał(a): Ile by kosztowała podróż z Bolesławca do Trzebienia w godzinach od 18-21? :P
Gdzieś koło 6 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
13 czerwca 2016r. o 10:55
i bardzo dobrze ze jest taka inicjatywa :) bo inne zdzirusy za 15km chcą więcej niż niejeden ma dniówkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
13 czerwca 2016r. o 11:10
CNC napisał(a): i bardzo dobrze ze jest taka inicjatywa :) bo inne zdzirusy za 15km chcą więcej niż niejeden ma dniówkę

CNC, nie przesadzajmy, jest na wódkę, imprezy to i na taksówkę się znajdzie...
Taka taxi jak Pan Jancio powinny wozić ludzi do lekarza i szpitali skoro wychodzi dużo taniej... Wychodzi na to, że każdy chce zarobić plując na wszelkie możliwe zakłady pracy a jak ma sam za coś zapłacić to najlepiej za darmo, żałosne :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
13 czerwca 2016r. o 11:11
Ten pan już chyba nie jeździ. Jakiś czas temu było ogłoszenie, że sprzeda działający interes. Teraz to auto czasem widać, jak parkuje na rondzie na Góralskiej. Ale żeby jezdzono nim komercyjnie, to mi się nie wydaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
13 czerwca 2016r. o 11:12
Ja tego autka w ogóle nie widziałem.

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14475
#Nowy2016 nieaktywny
13 czerwca 2016r. o 11:27
jak ktoś ma sprawdzone info czy te Taxi jeszcze jest w Bolesławcu to niech poda numer tel bo na ten cos nie idzie sie połączyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NIE DLA TAXI 910 ! niezalogowany
13 czerwca 2016r. o 11:57
~klient napisał(a): wyroznia go tylko dobra reklama i auto z monitorkiem ktorego i tak nie wykorzystasz jadac z imperium do domu bo o jakich podróżach tu mowimy? smiech na sali. poza tym ceny jak u wiekszosci taxowkarzy probowalem to i wiem.
Tak? Ciekawe. Jechałem na Bałkańską Festę Taxi 910. Z pod hurtowni Jawa na Ceramicznej. Skasował mnie 21 pln. Bo niedziela,zaraz w Bolesławicach włączył strefę zamiejską i skasował. NIGDY WIĘCEJ TAXI 910 ! Acha i paragonu mi nie dał skubaniec,bo tak mnie wqrwił,że przestałem racjonalnie myśleć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NIE DLA TAXI 910 ! niezalogowany
13 czerwca 2016r. o 11:58
~klient napisał(a): wyroznia go tylko dobra reklama i auto z monitorkiem ktorego i tak nie wykorzystasz jadac z imperium do domu bo o jakich podróżach tu mowimy? smiech na sali. poza tym ceny jak u wiekszosci taxowkarzy probowalem to i wiem.
Tak? Ciekawe. Jechałem na Bałkańską Festę Taxi 910. Z pod hurtowni Jawa na Ceramicznej. Skasował mnie 21 pln. Bo niedziela,zaraz w Bolesławicach włączył strefę zamiejską i skasował. NIGDY WIĘCEJ TAXI 910 ! Acha i paragonu mi nie dał skubaniec,bo tak mnie wqrwił,że przestałem racjonalnie myśleć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza