Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Manipulacje w Domu Bożym
~ niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 14:30
trol napisał(a): Praktyki odbywajace sie w tej Bazylice mnie coraz bardziej przerazaja.


Mnie, ją i jego też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gryz niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 19:46
A kto wpuścił Pospieszalskiego do kościoła z takim git wykładem? I Roman mu jeszcze asystował, jeden wart drugiego. Pospieszalski to (...)

Zmoderowano 28.06.2013 godz.10:26 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2013r. o 8:10
(...) Poza tym co złego jest w tym, że ktoś sympatyzuje z normalną opcją, opozycyjną dla lewackich "wartości".
On przynajmniej ma jasny, ustalnony światopogląd i się tego nie wstydzi. (...)

Zmoderowano 28.06.2013 godz.10:28 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2013r. o 10:19
No to ja jeszcze raz napiszę wyrażnie ! To nie chodzi o to kto i o jakich poglądach bo o tym to możemy dyskutować w innych tematach !
Tu chodzi o to ,że Dom Boży jest do MODLITWY !
A nie po to by "faryzeusze " z niego robili ..arenę przedwyborczą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~świadek niezalogowany
28 czerwca 2013r. o 15:26
Byłem na tym koncercie od początku do końca. Słuchałem uważnie i nie słyszałem by ktoś tam namawiał słuchaczy do nienawiści.
Szczególnie utkwił mi w pamięci fragment wypowiedzi, w którym opowiedział jak to relacjonowano na TVN-ie pogrzeb Prezydenta RP.
Młoda dziennikarka stoi z mikrofonem na Krakowskim Rynku a ktoś ze studia pyta czy słychać tam głosy nienawiści. "Tak, słyszę!!! Tłum woła: Bóg, Honor, Ojczyzna".
Może autor tego artykułu to jakiś kuzyn tej "obiektywnej dziennikarki" z TVN-u?
Wykład Pana Pospieszalskiego jak najbardziej nadawał się do wygłoszenia w kościele. Mówił głównie o powrocie do wartości, które były cenione w Polsce przez wieki. Dziś liczy się już tylko pogoń za władzą i mamoną, a Bóg, Honor i Ojczyzna to dla jednych tylko puste dźwięki a dla innych słowa nienawiści. Pan Pospieszalski chciałby przywrócić tym słowom wartość, którą niosą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 czerwca 2013r. o 15:41
~ napisał(a): Tu chodzi o to ,że Dom Boży jest do MODLITWY !
A nie po to by "faryzeusze " z niego robili ..arenę przedwyborczą .


Kim jesteś, aby osądzać kto jest faryzeuszem?


Dopisane 28.06.2013r. o godz. 15:41:

~świadek napisał(a): Szczególnie utkwił mi w pamięci fragment wypowiedzi, w którym opowiedział jak to relacjonowano na TVN-ie pogrzeb Prezydenta RP.
Młoda dziennikarka stoi z mikrofonem na Krakowskim Rynku a ktoś ze studia pyta czy słychać tam głosy nienawiści. "Tak, słyszę!!! Tłum woła: Bóg, Honor, Ojczyzna".
Może autor tego artykułu to jakiś kuzyn tej "obiektywnej dziennikarki" z TVN-u?
Wykład Pana Pospieszalskiego jak najbardziej nadawał się do wygłoszenia w kościele. Mówił głównie o powrocie do wartości, które były cenione w Polsce przez wieki. Dziś liczy się już tylko pogoń za władzą i mamoną, a Bóg, Honor i Ojczyzna to dla jednych tylko puste dźwięki a dla innych słowa nienawiści. Pan Pospieszalski chciałby przywrócić tym słowom wartość, którą niosą.


W pełni się zgadzam z przedmówcą :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
28 czerwca 2013r. o 18:39
Widzisz drogi Alterze ...dla mnie faryzeuszami są politycy lub ich wysłannicy,którzy w Domu Pana stają na przeciw wiernym i próbują narzucać im swoje zdanie... Od tego są inne miejsca ! W świątyni jedynie kapłan ma prawo być między ludżmi a Stwórcą !
Jak byś się czuł gdyby tak ktoś o lewicowych poglądach(a są nawet tacy księża) próbował Ci w czasie mszy zakłócać Twoją" rozmowę"z Bogiem ?Czyż nie po to chodzimy do kościoła ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
28 czerwca 2013r. o 18:44
Ja tam specjalnie się na poezji nie znam ;) Ale czy autor tekstu pieśni "Biały Krzyż" pisząc słowa "nie pamięta już ,kto pod mim śpi" nie miał na myśli tego ,że mógł to być żołnierz AK jak również żołnierz LWP ,na przykład .Po prostu "pomnik nieznanego żołnierza "
Tekst można wykorzystać w dwie strony ;) Ale wykorzystywanie takich tekstów w kościele jest zwyczajnie niesmaczne .Oczywiście nie pochwalam też działań drugiej strony . Nie toleruje nabijania się ze zmarłego prezydenta (nie głosowałem na niego) i jego małżonki (na nią bym zagłosował:) ) nie popieram mowy nienawiści nieważne z której strony pada . Ktoś tam wcześniej pisał ,że "lewacy" nie potrafią samodzielnie myśleć i wystarczy 100 razy im coś powtórzyć żeby to przyjęli za prawdę
:] Drogi użytkowniku forum :) Lewacy to najczęściej ludzie niewierzący ,więc niczego nie przyjmują na wiarę ;p Nawet jak będziesz to powtarzał 1000 razy. Natomiast występ prawicowego agitatora jakim jest pan Pospieszalski ,w kościele :) Miał na celu przekazać swoje racje polityczne za pomocą sztuki (muzyki) ludziom wierzącym w ich świątyni . Ludzie wierzą bezwarunkowo ,bo na tym polega wiara . Opiekun duchowy wiernych ,wpuszczając do kościoła pana Pospieszalskiego ze swoją agitacją ,udowodnił ,że ma swoich wiernych za łatwowierny elektorat wyborczy . Życzę wam wszystkim wolnej myśli ,takiej naprawdę wolnej (nie chodzi mi o prędkość )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza