Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie bądźcie karpiami
~Bolecnauta niezalogowany
3 lipca 2013r. o 20:13
Najlepiej lubię karpia w galarecie.


a pomagać innym lubię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2013r. o 6:35

"Niektórzy z nas przypominają pływające w komercyjnym zbiorniku karpie.
Wyniosłe i obojętne.
Zainteresowane tylko grzebaniem w mule i jedzeniem dostarczonej paszy"
Dobre stwierdzenie ale niestety dotyczy to redakcji bolec info mam wrażenie że napady na rządzących w Bolesławcu są właśnie wyniosłe i obojętne na dobro miasta."JEDZENIE DOSTARCZONEJ PASZY"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec Bolesławca. niezalogowany
4 lipca 2013r. o 7:13
~ napisał(a):
"Niektórzy z nas przypominają pływające w komercyjnym zbiorniku karpie.
Wyniosłe i obojętne.
Zainteresowane tylko grzebaniem w mule i jedzeniem dostarczonej paszy"
Dobre stwierdzenie ale niestety dotyczy to redakcji bolec info mam wrażenie że napady na rządzących w Bolesławcu są właśnie wyniosłe i obojętne na dobro miasta."JEDZENIE DOSTARCZONEJ PASZY"




To zupełnie odwrotnie kto jest wyniosłym i obojętnym, w spawie śmieci zalegających na k. np.: Mrówki- władze Bolesławca, a w ty również Rada Miasta. Czy oni nie grzebią w mule i nie jedzą dostarczonej paszy( podatków mieszkańców).

Ja tak to widzę.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
4 lipca 2013r. o 7:59
"Ja należę do tych co lubią w czasie wakacji powędkować."

I WSZYSTKO JASNE J.B. : )

Czasami zastanawiałem się, jak CZŁOWIEK DOROSŁY (nie mylić z pełnoletnim) może pisać TAKIE pierdoły, w TAK niedbały sposób ? !

TERAZ JUŻ WIEM : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2013r. o 8:03
ale bełkot ....żenada .....straszne!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2013r. o 8:05
~Mieszkaniec Bolesławca. napisał(a):
~ napisał(a):
"Niektórzy z nas przypominają pływające w komercyjnym zbiorniku karpie.
Wyniosłe i obojętne.
Zainteresowane tylko grzebaniem w mule i jedzeniem dostarczonej paszy"
Dobre stwierdzenie ale niestety dotyczy to redakcji bolec info mam wrażenie że napady na rządzących w Bolesławcu są właśnie wyniosłe i obojętne na dobro miasta."JEDZENIE DOSTARCZONEJ PASZY"




To zupełnie odwrotnie kto jest wyniosłym i obojętnym, w spawie śmieci zalegających na k. np.: Mrówki- władze Bolesławca, a w ty również Rada Miasta. Czy oni nie grzebią w mule i nie jedzą dostarczonej paszy( podatków mieszkańców).

Ja tak to widzę.


to jest teren prywatny a monity w sprawie uprzątnięcia terenu kilkakrotnie zostały wysyłane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2013r. o 8:09
~ napisał(a):
~Mieszkaniec Bolesławca. napisał(a):
~ napisał(a):
"Niektórzy z nas przypominają pływające w komercyjnym zbiorniku karpie.
Wyniosłe i obojętne.
Zainteresowane tylko grzebaniem w mule i jedzeniem dostarczonej paszy"
Dobre stwierdzenie ale niestety dotyczy to redakcji bolec info mam wrażenie że napady na rządzących w Bolesławcu są właśnie wyniosłe i obojętne na dobro miasta."JEDZENIE DOSTARCZONEJ PASZY"




To zupełnie odwrotnie kto jest wyniosłym i obojętnym, w spawie śmieci zalegających na k. np.: Mrówki- władze Bolesławca, a w ty również Rada Miasta. Czy oni nie grzebią w mule i nie jedzą dostarczonej paszy( podatków mieszkańców).

Ja tak to widzę.


to jest teren prywatny a monity w sprawie uprzątnięcia terenu kilkakrotnie zostały wysyłane.


Monity nieskuteczne, ile mandatów otrzymał właściciel, czy poinformowano Inspektorat Ochrony Środowiska i innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2013r. o 10:13
Od ryb słodkowodnych zdecydowanie wolę ryby morskie. Śledź, szprot, makrela, dorsz, turbot, to są ryby a nie jakieś śmieciowe karpie. Karp to taka Polska panga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza