Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bociany z Tomaszowa w Internecie
~Anonim niezalogowany
15 lipca 2013r. o 15:49
Widziałem dzisiaj w TVN24 żenujący materiał z płaczącym (dosłownie) nad "losem" bocianów Mieczysławem... Masakra...
http://fakty.tvn24.pl/na-ratunek,339644.html
2:36 ten cudowny występ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2013r. o 23:52
a Ty co zrobiłeś dla przyrody że smiejesz się z innych ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2013r. o 4:41
~Anonim napisał(a): Widziałem dzisiaj w TVN24 żenujący materiał z płaczącym (dosłownie) nad "losem" bocianów Mieczysławem... Masakra...
http://fakty.tvn24.pl/na-ratunek,339644.html
2:36 ten cudowny występ...



To mało widziałeś anonimie. Żenujące są twoje komentarze...
Spamuj sobie gdzie indziej.
Podpisz się z imienia i nazwiska i potem krytykuj...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2013r. o 6:37
Też płakałem na bocianami tyle nie jak Żuraw tylko jak bóbr... A ty to się może podpisałeś, tyldo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tylda niezalogowany
16 lipca 2013r. o 7:29
~ napisał(a): Też płakałem na bocianami tyle nie jak Żuraw tylko jak bóbr... A ty to się może podpisałeś, tyldo?


Ja się z nikogo nie śmiałam i nie sądzę, że jesteś na "ty" z Panem Mieczysławem...

Oj, jakie to "Polskie" obsmarować kogoś, kto próbuje coś zrobić, skrytykować dla zasady, taka nasza zawiść...

Mylisz się sądząc, ze internet daje Ci anonimowość...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~HELENA niezalogowany
16 lipca 2013r. o 8:40
dziękuje panie Mieczysławie dzięki panu moje dzieci bardzo pokochały bociany.wiernie śledzą klekotkowo i tez płakały jak się dowiedziały o pisklakach.jeszcze raz dziękuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2013r. o 12:18
Ja rozumiem, kochać zwierzęta ale do tego stopnia żeby dorosły facet płakał przed kamerami ogólnopolskiej telewizji... To zbytnio zdrowe raczej nie jest...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2013r. o 13:19
~ napisał(a): Ja rozumiem, kochać zwierzęta ale do tego stopnia żeby dorosły facet płakał przed kamerami ogólnopolskiej telewizji... To zbytnio zdrowe raczej nie jest...



To Twoje komentarze raczej zdrowe zbytnio nie są. Każdy może się wzruszyć w takim momencie, zwłaszcza w chwili, kiedy jest szansa uratować tego malucha.
Każda normalna gmina w Polsce dokłada na utrzymanie zwierząt w takich sytuacjach, Pan Mieczysław niestety sam jest zostawiony z tym problemem... Panie Wójcie !

Panie Mieczysławie, niech Pan się nie przejmuje komentarzami wszystkich zawistników i zazdrośników i niech Pan dalej robi swoje, trzymam kciuki i wierzę, że uda się wychować małą Anę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza