Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jerzy Kryszak handluje garnkami?
~kris80 niezalogowany
21 września 2013r. o 19:29
Bardzo sznowałem Pana Kryszaka ale po tym co zobaczyłem to widzę że to jest kolejna pazerna na pieniądze osoba,kosztem starszych i niczego niwświadomych emerytów i rencistów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TAK dokłądnie TAK niezalogowany
5 października 2013r. o 11:28
Eco-vital szmatława firma naciągająca klientów, bez skrupułów okradająca staruszków, nagabująca telefonicznie klientów Orange. Orange sprzedało im kompletne bazy danych
z adresami, telefonami itp. Poszukajcie na ktodzwonil lub jakitonumer są całe stosy komentarzy. Pracownicy Eco-vital w ramach obowiązków piszą peany pod adresem firmy.
A Pan Kryszak niech nie opowiada dostał gażę za występ nie od krasnoludków tylko od tej firmy. Dostał maile z pytaniami dlaczego to popiera na wiosnę, jak widać dla kasy zrobi wszystko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hmm niezalogowany
5 października 2013r. o 19:00
poszłam zeby tylko zobaczyć Kryszaka i jak oni to robia zeby coś sprzedać? z myslą mnie nie nabiorą ...i co ? kupiłam ...2 garnki ale na 3 raty bez odsetek... jeszcze nie zapłaciłam ani jednej ...ciekawe co bedzie ??? może sie nie skapną ;) ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2013r. o 21:58
~hmm napisał(a): poszłam zeby tylko zobaczyć Kryszaka i jak oni to robia zeby coś sprzedać? z myslą mnie nie nabiorą ...i co ? kupiłam ...2 garnki ale na 3 raty bez odsetek... jeszcze nie zapłaciłam ani jednej ...ciekawe co bedzie ??? może sie nie skapną ;) ?



Za te pieniądze na alegro kupisz trzy razy więcej garnków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zagiel niezalogowany
11 listopada 2013r. o 13:48
Oto nr telefonu jednego z menadżerów tej firmy: 531-211-743
Jak coś macie do nich to powiedzcie mu co wam leży na wątrobie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
11 listopada 2013r. o 13:55
~hmm napisał(a): poszłam zeby tylko zobaczyć Kryszaka i jak oni to robia zeby coś sprzedać? z myslą mnie nie nabiorą ...i co ? kupiłam ...2 garnki

hahahah dobra jest?

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2013r. o 19:42
~zagiel napisał(a): Oto nr telefonu jednego z menadżerów tej firmy: 531-211-743
Jak coś macie do nich to powiedzcie mu co wam leży na wątrobie
Lepiej nie dzwonić,bo mogą naciągać i to zdrowo,można zapłacić za tę rozmowe duże pieniądze,otrzymacie fakturę i zdziwicie się ,jaką kwotę musicie zapłacić za rozmowę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
13 listopada 2013r. o 9:30
Coś drgnęło w temacie http://biznes.onet.pl/wladze-wziely-sie-za-naciagaczy-od-garnkow,18490,5587742,1,prasa-detal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza