Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jerzy Kryszak handluje garnkami?
~ niezalogowany
19 września 2013r. o 11:01
~ napisał(a): Przed chwilą wyrzuciłam do śmietnika dwa bilety do Zgorzelca na Halamę.


Najlepiej wyrzucac takie zaproszenia ,nie iść na te podejrzane pokazy i nie bedzie kłopotów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zalosne niezalogowany
20 września 2013r. o 17:42
Kryszak ****u nie udawaj glupiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2013r. o 17:58
Nie dajcie się bałamucić tym oszustom,oni bogacą na waszej naiwności,oni się cieszą ,a wy będziecie płakać! Zapamiętajcie,nikt wam niczego za darmo nie da,szczególnie na takich pokazach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to naciagacze niezalogowany
20 września 2013r. o 18:08
W zeszlym roku pojechalam z mama na wycieczke do parku w Niemczech poloczona z pokazem ha ha , nie moglam uwierzyc w to co sie wydarzylo!! Najpierw wielki pokaz, potem naciagnie starszych ludzi na kilku tysieczne fotele, gary, lampy itp. Kiedy nie mogli znalezc chetnych frajerow przedluzyli caly pokaz z planowanych 2 godzin na ponad 4!!! Potem wymyslili losowanie szczesliwcow to niejakich rabatow z jakas tam znizka. Biedni ludzie, ktorzy dostali tzw szczeslwy kupon odrazu byli wolani do stolow z umowami!!!! Szczesliwi ludzie z mysla ze sa szczesliwcami, ze taka okazja itp. podpisywali umowy bez zastanowienia!! A na koniec beszczelinie zaczeli handlowac jakimis plynami do tkanin po 10 zl, ludzie nie chcieli kupowac to organizator zaczal bezczelnie klasc te plyny po 1 jednym dla kazdego czyli jesli siedzlo 5 osob przy stole kladl np 5-6 plynow. Ja do goscia z ryjem zeby bral mi to ze stolu ze nie bede nic kupowala ani moja mama. Zmierzyl nas ale plynu ze stoluy i tak nie zabral IDOITA!! OSTRZEGAM WSZYTKICH NIE CHODZCIE NA ZADNE POKAZY!!!!!! TO NACIAGACZE, MYSLICIE ZE IDZECIE TAM TYLKO PO DARMOWY PREZENT ALBO OBIAD??? GOW..O PRAWADA BO POLOWA Z UCZESTNICZACYCH DA SIE NACIAGNAC I WROCICE DO DOMU Z UMOWA NA COS ZA KILKA TYSECY ZLOTYCH !! NA POKAZACH PIORA MOZGI!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
21 września 2013r. o 11:14
~to naciagacze napisał(a): W zeszlym roku pojechalam z mama na wycieczke do parku w Niemczech poloczona z pokazem ha ha , nie moglam uwierzyc w to co sie wydarzylo!! Najpierw wielki pokaz, potem naciagnie starszych ludzi na kilku tysieczne fotele, gary, lampy itp. Kiedy nie mogli znalezc chetnych frajerow przedluzyli caly pokaz z planowanych 2 godzin na ponad 4!!! Potem wymyslili losowanie szczesliwcow to niejakich rabatow z jakas tam znizka. Biedni ludzie, ktorzy dostali tzw szczeslwy kupon odrazu byli wolani do stolow z umowami!!!! Szczesliwi ludzie z mysla ze sa szczesliwcami, ze taka okazja itp. podpisywali umowy bez zastanowienia!! A na koniec beszczelinie zaczeli handlowac jakimis plynami do tkanin po 10 zl, ludzie nie chcieli kupowac to organizator zaczal bezczelnie klasc te plyny po 1 jednym dla kazdego czyli jesli siedzlo 5 osob przy stole kladl np 5-6 plynow. Ja do goscia z ryjem zeby bral mi to ze stolu ze nie bede nic kupowala ani moja mama. Zmierzyl nas ale plynu ze stoluy i tak nie zabral IDOITA!! OSTRZEGAM WSZYTKICH NIE CHODZCIE NA ZADNE POKAZY!!!!!! TO NACIAGACZE, MYSLICIE ZE IDZECIE TAM TYLKO PO DARMOWY PREZENT ALBO OBIAD??? GOW..O PRAWADA BO POLOWA Z UCZESTNICZACYCH DA SIE NACIAGNAC I WROCICE DO DOMU Z UMOWA NA COS ZA KILKA TYSECY ZLOTYCH !! NA POKAZACH PIORA MOZGI!!!!
pierwsze słysze żeby w Niemiec były organizowane takie złodziejskie imprezy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krzysio niezalogowany
21 września 2013r. o 11:40
Durnych nie sieja sami się pchają w te głupoty pomimo ostrzeżeń .............tak sobie można gadać i gadać a osioł i tak się w to wpierniczy . Wcale mnie ich nie żal , podobnie z grą w 3 karty ...niby każdy wie a zawsze się znajdzie jeden z drugim co wierzy w swoje szczęście ............Nieładnie tylko ze artyści się w to mieszają to jest naganne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~EcoKrysiekSprzedaGarek niezalogowany
21 września 2013r. o 12:06
hahaha co za leszczyna w tym bolcu mieszka, żałość goni żałość, teraz niech babki staruchny płacą i płaczą :) jupii ! kryszaken !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2013r. o 12:28
To polscy naciagacze na terenie Niemiec organizują takie pokazy,kupia pozwolenie za grosze a Niemiaszki nawet nie kumają o co kaman.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.