Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jerzy Kryszak handluje garnkami?
2497
#toudi140 nieaktywny
13 listopada 2013r. o 9:55
a do mnie ostatnio wydzwaniała Pani z kierunkowego 59 i zapraszała na gotowanie z Okrasą !!!

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gosia niezalogowany
24 listopada 2013r. o 19:20
witam hee ja dziś dostałam a raczej wygrałam bilet wstepu na 29 11 2013 w sosnowcu nawystep kabaretowy piotra bałtroczyka ludzie ściema garkami handlują i to za jaka kase hee :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11459
#RoksanaM nieaktywny
25 listopada 2013r. o 9:56
"5 garków za 7 tys"... Moja mama ma 1 odkurzacz za 9 tys i co z tego....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
25 listopada 2013r. o 9:58
RoksanaM napisał(a): i co z tego....

Wiele. Np można pogratulować rozumu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2013r. o 10:03
mama ma odkurzacz za 9 tys a corka sieje lament ze dystrybutor paliwa oszukal ją na 39 gr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11459
#RoksanaM nieaktywny
25 listopada 2013r. o 10:11
Bo jezeli kupuje coś i wyswietla mi sią taka cena a nie inna a póżniej sie zmienia to można uznać to za oszustwo nie prawdaż ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
663
#Bambus nieaktywny
25 listopada 2013r. o 10:34
człowiek wyjdzie z wiochy ale wiocha z człowieka już nie

NIEPRAWDAŻ ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~UWAGA niezalogowany
3 stycznia 2014r. o 8:12
Uwaga, Eco-Vital znowu wydzwania! Nie będzie artysty, tylko pokaz zdrowej żywności w eleganckim hotelu. Do mnie dzwonili z nr-u 224609394.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.