Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co Urząd Miasta robi z biletami na Orkę?
~Tutejszy niezalogowany
19 lipca 2013r. o 9:20
~Bolecnauta napisał(a): Prawda w oczy kole urzędników. Skandal jest oczywisty.m Urząd Miasta dotuje swoją spółkę?


To rusz 4 litery i zasuwaj na basen, zapłać za bilet, to przyczynisz się do zmniejszenia długu Orki, i następnym razem nie narzekaj ze w tym mieście nawet pływalni nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sat niezalogowany
19 lipca 2013r. o 14:48
Pazernosc!!! Bylem 5 minut po czasie i doplacilem....17groszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2013r. o 22:25
Zdrzemnęłam się cały tydzień ;), to znaczy jedną godzinę, a tu jeszcze ludzie piszą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2013r. o 22:41
~ napisał(a): Zdrzemnęłam się cały tydzień ;), to znaczy jedną godzinę


Jak trzepnę w tyłek to przestaniesz mamrotać! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2013r. o 23:23
Łapy przy sobie, bo jak się zaloguję, to popamiętasz :>

Zmoderowano 20.07.2013 godz.16:35 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2013r. o 23:25
~ napisał(a): Łapy przy sobie, bo jak się zaloguję, to popamiętasz :>


Nie ma żadnej innej rzeczy bardziej pożądanej przeze mnie, niż popamiętanie!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
19 lipca 2013r. o 23:31
~ napisał(a):
Nie ma żadnej innej rzeczy bardziej pożądanej przeze mnie, niż popamiętanie!! :>
Chyba opamiętanie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2013r. o 9:28
Bilet wstępu,cały tydzień..Adwokat miałby niezły zarobek.Pan Jeszcze Prezydent ,wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza