Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co Urząd Miasta robi z biletami na Orkę?
3688
#Pynchoon nieaktywny
18 lipca 2013r. o 15:31
~inna mama napisał(a): moje dziecko taki właśnie bilet wygrało na szkolnym festynie - też było podane "bilet tygodniowy" i ucieszyliśmy się, że będzie miało przez tydzień po godzince dziennie wejście na basen. no niestety, rzeczywiście z tyłu napisane jest, że to jednorazowe wejście na godzinę i pani przy kasie w "Orce" to potwierdziła. zamiast pisać na bilecie "bilet tygodniowy" napiszcie "godzina basenu za darmo - do realizacji w dowolnym dniu o dowolnej porze". przynajmniej nie byłoby rozwianych nadziei dzieciaków.


Widzisz koleżanko, nie pojęłaś troski wychowawczej o dzieci, którą prezentują władze miasta. Przecież na wszystkich nas czyhają pułapki z dopiskami drobnym druczkiem. Dzięki zaradności prezydenta oraz jego edukacyjnemu podejściu, dzieci szybko się nauczą, że "cały tydzień" to oznacza drobnym druczkiem "tylko godzina", a w przyszłości nie dadzą się złapać na garnki za 7.000 :-)

A na poważnie, to za przygotowanie takiego biletu dla dzieci, które ufają jeszcze temu co jest napisane, bez szukania drobnego druczku, władzom miasta należy się solidny "karny k..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2013r. o 15:39
Bilet wstępu - basen - cały tydzień. Ja właśnie bym tak pomyślała, a nie mam problemu ani z czytaniem, ani rozumieniem.
Bilet wstępu - basen - 1 godzina w dowolnym dniu tygodnia . To by było właściwe i nikt by nie miał wątpliwości, nawet małe dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~! niezalogowany
18 lipca 2013r. o 15:51
~ napisał(a): Bilet wstępu - basen - 1 godzina w dowolnym dniu tygodnia . To by było właściwe i nikt by nie miał wątpliwości, nawet małe dzieci.


Ponieważ dzień tygodnia jest dowolny to wystarczyłby napis -1 godzina! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2013r. o 16:00
Mógłby nie wystarczyć. Nie wiadomo czy w sobotę i niedzielę i takie tam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~! niezalogowany
18 lipca 2013r. o 16:06
~ napisał(a): Mógłby nie wystarczyć. Nie wiadomo czy w sobotę i niedzielę i takie tam ;)


Okręślenie "dowolny dzień tygodnia" jest jednoznaczne :)

Jak cię trzepnę DOWOLNĄ ręką w pupę to więcej nie napiszesz "czy w sobotę i niedzielę i takie tam "! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tutejszy niezalogowany
18 lipca 2013r. o 16:40
Czytam wypowiedzi i dalej mam wątpliwości ?? źle ze dają bilety, czy źle bo nie jasno opisany bilet wstępu ??, bo jeśli źle opisany bilet to poco tą żółć wylewać konstruktywniej będzie zaproponować krótką zmianę w opisie biletu zrozumiałą dla wszystkich. Jak to ojciec redaktor napisał do sprawy wróci, więc i może zaproponuje zmiany na lepsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
18 lipca 2013r. o 17:02
~Tutejszy napisał(a): Czytam wypowiedzi i dalej mam wątpliwości ?? źle ze dają bilety, czy źle bo nie jasno opisany bilet wstępu ??, bo jeśli źle opisany bilet to poco tą żółć wylewać konstruktywniej będzie zaproponować krótką zmianę w opisie biletu zrozumiałą dla wszystkich. Jak to ojciec redaktor napisał do sprawy wróci, więc i może zaproponuje zmiany na lepsze.


Jeśli moje dziecko miałoby dostać w nagrodę bilet na basen na "cały tydzień", a moją rolą stałoby się powiedzenie mu, że to nie jest bilet na "cały tydzień" ale na "godzinę" (albo co gorsza dowiedziałoby się że ma zapłacić wychodząc z basenu po 2 godzinach), to wolałbym aby takiego biletu wcale nie dostało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2013r. o 17:06
powinni teraz utrzymywać ten aquapark ci co tak jęczeli i biadolili aby powstał ten basen....i ci sami teraz obarczają tego od którego tak się domagali tej sadzawki.ot taka polska hipokryzja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.