Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Glinoludy w teledysku Fremika
~Anonim niezalogowany
21 lipca 2013r. o 19:29
Bogdan Nowak wychodzi na Frankensteina aus Bunzlau........Chciał być Prezydentem Bolesławca, krytykował powieść roku pani przyszłej dyrektorki kina` Orzeł`, więc Istotne Informacje uszyły mu buty wampira i dewianta..fe.
PS. piszę tutaj w BOLCU-bo Istotne Informacje ocenzurowały ten tekst z powodu potencjalnego dyrektorstwa pani Hanaf w kinie ORZEŁ.Sodoma i Gomoria.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
21 lipca 2013r. o 21:27


Glinoludy stały się już pewną uznaną marką Bolesławca. Fakt że są zapraszani na happeningi do różnych miast nie tylko w Polsce świadczy o sporej atrakcyjności grupy. Wartości dodaje jej fakt że opiera się w większości na spontaniczności wolontariuszy. Na autokreacji każdego uczestnika. Tradycją staje się fakt że w miastach gdzie występują zgłasza się mnóstwo lokalnych chętnych do pomalowania się gliną i uczestniczenia w paradzie. Było by miło gdyby nasi mieszkańcy docenili wkład swoich; ziomków " w bezinteresowną promocję miasta. Pozostaje mieć nadzieję że tak się stanie.



Tu w Pradze.

[img=1374434840_by95xpr.jpg]

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8219
#maniathc nieaktywny
21 lipca 2013r. o 21:28
jezeli to jest zaliczane do psychotropu to mogę szczerze powiedzieć, że po K44 Psychorap umarł żal tego słuchać ;/ choć teledysk niczemu sobie moim zdanie 6/10 muzyka 0/10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
21 lipca 2013r. o 21:53
Nie iem czy to było psycho ..czy co innego.Byłem na basenach super zespół,super wyżerka .Tance do 21 i to wszystko za jedyne 35zł zorganizował SON( zurek, bigos, kiełbasa, patelnia chłopa, kaszanka ,pajda chleba, ciasto ,dobre piwo, kawa , herbata ,soki woda )nie wiem jak oni to robią ale kilku podglądaczy też było.Nie było bolec info ani Azart Sat a zabawa super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 lipca 2013r. o 23:20
~Anonim napisał(a): piszę tutaj w BOLCU-bo Istotne Informacje ocenzurowały ten tekst z powodu potencjalnego dyrektorstwa pani Hanaf w kinie ORZEŁ


Łżesz

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8501
#KoRn nieaktywny
21 lipca 2013r. o 23:27
Jak dla mnie fajny teledysk i oby trzymac tak dalej :)

Zachwycony ponadczasowym pięknem strefy cienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
21 lipca 2013r. o 23:42
Czy tylko ja tu słyszę "Come with me" - Puff Daddy? :)

Fajnie, że glinoludy się gdzieś pokazują i coś robią poza Bolcem. Pogratulować

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2013r. o 8:13
Jak dla mnie teledysk mocno niesmaczny. Muzyka też nie w moim guście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza