Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Regeneracja/Naprawa Pompy Diesla

~pomocniczek niezalogowany
31 stycznia 2014r. o 12:44
od kilku lat moj ojciec wlasnie naprawia pomy paliwa u Ozgi i nigdy nie narzekal zawsze zrobil dobrze.... czy byl to kombajn czy traktor.... i wielu moich znajomych u niego naprawia i jeszcze sie nie zdarzylo zeby nie naprawil, moze jak raz komus zle zrobil ale ja tego nie wiem....

Jan Ozga 75 736 32 09
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nieznany niezalogowany
29 lipca 2015r. o 10:56
szczerze to lepiej tutaj nic nie dodawac kto komu co naprawi, bo dzwonie i pytam czy robi i ustawia pan pompy wtryskowe opel.... a on na to tak ale to jest błachostka i ja tego nie robie bo biore 150zł za godzine a ustawienie to naprawde błachosta i nie chc e mi sie robic, Czy ktos z was chcialby taka odpowiedz ? z pewnoscia nie :) pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2015r. o 19:59
~pomocniczek napisał(a): od kilku lat moj ojciec wlasnie naprawia pomy paliwa u Ozgi i nigdy nie narzekal zawsze zrobil dobrze.... czy byl to kombajn czy traktor.... i wielu moich znajomych u niego naprawia i jeszcze sie nie zdarzylo zeby nie naprawil, moze jak raz komus zle zrobil ale ja tego nie wiem....

Jan Ozga 75 736 32 09

hmm, od kilku lat naprawia? czyli ciągle naprawia? to po tych naprawach trzeba znowu naprawiać, i znowu? dziwne. jak naprawione, to powinno długo działać. Rzadko mi się zdarzała awaria pompy - raz na prawie 30 lat użytkowania różnych pojazdów, stąd moje zdziwienie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pawełl niezalogowany
9 września 2016r. o 15:50
A czy zna ktoś sklep gdzie kupie takie oleje -> http://www.qagro.pl/20-fuchs ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiesiek niezalogowany
14 lutego 2017r. o 14:35
Ja naprawiałem swoją pompę w http://www.skalmot.pl i jestem zadowolony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopopielata Surfinia niezalogowany
5 sierpnia 2018r. o 12:57
a kto uszczelnia w mercedesie pompe wtryskowa Dobra odpada dzwonilem Zebrzydowa też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Żółwik niezalogowany
5 sierpnia 2018r. o 17:28
Polmozbyt ,chłopaki mają na utrzymaniu rodziny więc dbają o klienta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieski Złotlin niezalogowany
15 sierpnia 2021r. o 17:56
Nie polecam oszusta OZGI Z ZEBRZYDOWEJ !! Sprzedał uszkodzone wtryski. Sprawdziłem je na maszynie ! Po próbie zwrotu Pan ma wielkie pretensje nie wiadomo o co... jak można się domyśleć kasy nie oddał....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza