Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nauka języka niemieckiego.

~~kipr niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 11:01
A jakaś szkoła prowadzi kursy online?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
26 kwietnia 2017r. o 11:15
~~kipr napisał(a): A jakaś szkoła prowadzi kursy online?


Jakiś czas temu założyłem na Facebook stronę " ja i język Niemiecki "
Zapraszam , można korzystać bez zobowiązań i bez ograniczeń.

https://www.facebook.com/Ja-i-j%C4%99zyk-Niemiecki-152092774838362/[img=1493198146_0aiq7mf.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~irma niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 12:45
Bezpośrednio w Bolesławcu nie. Ale jest taka opcja w większych szkołach w Polsce ( w przypadku kursu online nie zależy Ci przecież na tym aby szkoła znajdowała sie konkretnie w naszym mieście bo i tak siedzisz w domu).
Kursy online ma w ofercie empik;
https://empikschool.com/pl/kursy-online

Aczkolwiek trzeba tam indywidualnie dowiadywać się w jakich godzinach są prowadzone oraz na jakiej zasadzie następuje płatność za kurs.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 12:59
PanM napisał(a):
~~kipr napisał(a): A jakaś szkoła prowadzi kursy online?


Jakiś czas temu założyłem na Facebook stronę " ja i język Niemiecki "
Zapraszam , można korzystać bez zobowiązań i bez ograniczeń.

https://www.facebook.com/Ja-i-j%C4%99zyk-Niemiecki-152092774838362/[img=1493198146_0aiq7mf.jpg]


Tłumy tam, liczebnością dorównuje pańskiemu wynikowi w wyborach. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
26 kwietnia 2017r. o 16:19
~~ napisał(a):

Tłumy tam, liczebnością dorównuje pańskiemu wynikowi w wyborach. :D


Czy ktoś profilaktycznie mnie ubija na wszelki wypadek gdybym wystartował ?
Trzymajcie się swoich jak gówno okrętu.Może was przytulą i zrzucą ochłapik z pańskiego stołu.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 kwietnia 2017r. o 18:02
Tym razem miałby pan jeszcze mniejsze szanse niż poprzednio. Solidnie pan na to pracuje.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
26 kwietnia 2017r. o 18:21
skorn napisał(a): Tym razem miałby pan jeszcze mniejsze szanse niż poprzednio. Solidnie pan na to pracuje.


...... nie ma dla kogo się spinać.
Potencjalni sojusznicy okazują się interesownymi tchórzami a
tłum biegnie tam gdzie rozdają parówki termobaryczne.

Panie Skorn , niezależność to spory komfort.
Panie Skorn , gołym okiem widać iloma etatami dysponuje ratusz .
To system wypracowany przez kilkadziesiąt lat.
Niech Pan wystartuje i zdobędzie 5 głosów .
Niech ktokolwiek z poza partyjnego układu zgłosi listę to już będzie gościu.[img=1493223660_em3fdzp.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 kwietnia 2017r. o 18:29
Sam pan widzi, układ jest trudny do rozwalenia. Jednocześnie nie ułatwia pan sobie zadania swoją działalnością. Pana odbiór na lokalnym podwórku jest negatywny. Na obnoszeniu się z nielubieniem PiS i krk bardziej pan traci niż zyskuje.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza