Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nauka języka niemieckiego.

~jaROBERT niezalogowany
8 września 2013r. o 20:36
NAUKA BYŁA W TAK MIŁYM GRONIE ŻE TERAZ JAK KURS SIĘ SKOŃCZYŁ TO CZEGOŚ BRAKUJE.
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
8 września 2013r. o 22:05
Gdzie ? Najlepiej w Niemczech,niedaleko i na najwyższym poziomie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10155
#UgaGuga nieaktywny
9 września 2013r. o 7:55
tylko że do pracy w salonie fryzjerskim nikt nie weźmie osoby bez znajomości języka :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
9 września 2013r. o 8:26
~jaROBERT napisał(a): NAUKA BYŁA W TAK MIŁYM GRONIE ŻE TERAZ JAK KURS SIĘ SKOŃCZYŁ TO CZEGOŚ BRAKUJE.
:D



A jaka jest cena za kurs ? Bo coś mi tu reklamą zajeżdża :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaROBERT niezalogowany
9 września 2013r. o 9:21
"DZIECI PROSZĘ NIE CZYTAĆ"
JAK CI COŚ ZAJEŻDŻA TO SIĘ UMYJ!!!
zawsze znajdzie się ktoś kto zaśmieca forum nie dając żadnych informacji a tylko pisze by zgnoić innych.
Napisz co Ty polecasz, gdzie się uczyłeś?
O cenę to zadzwoń i zapytaj (to nie boli) ja byłem na kursie intensywnym a jak pisałem jest jeszcze tok indywidualny i ceny nie znam .Dlatego najlepiej zadzwonić,

:>

Zmoderowano 09.09.2013 godz.10:45 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
9 września 2013r. o 10:02
Tyle napisałeś a ceny i tak nie podałeś :P napisz chociaż ile grupowo zapłaciłeś :]

Zmoderowano 09.09.2013 godz.10:46 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaROBERT niezalogowany
9 września 2013r. o 10:13
czytaj ze zrozumieniem ;) napisałem by tam zadzwonić gdyż są różne opcje nauki a ja wszystkich cen nie znam. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
9 września 2013r. o 10:36
~jaROBERT napisał(a): czytaj ze zrozumieniem ;) napisałem by tam zadzwonić gdyż są różne opcje nauki a ja wszystkich cen nie znam. :P


Czytam ,czytam i odpowiedzi dalej nie otrzymałam to ile zapłaciłeś za ten intensywny kurs ? Z kilku powodów niestety nie mogę zadzwonić i się dowiedzieć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza