Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wszyscy kochamy ceramikę
~hans klops niezalogowany
22 sierpnia 2013r. o 8:19
ceramika jest bolesławiecka tylko dlatego że dawno temu kilku niemców odkryło pokaźne zasoby gliny w okolicach, postanowili wyrabiać z niej naczynia, te wszystkie stempelki i inne wzory a także niebieski kolor to zasługa NIEMCÓW!!! pamiętajmy o tym gdzie żyjemy, z jakiej istniejącej jeszcze i sprawnie działającej infrastrukury kożystamy !!! gdyby nie mocarstwowe zapędy pewnego austiackiego szaleńca do dziś na wrocław jeździlibyśmy polną drogą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2013r. o 8:50
~hans klops napisał(a): stempelki i inne wzory a także niebieski kolor to zasługa NIEMCÓW!!! pamiętajmy o tym gdzie żyjemy, z jakiej istniejącej jeszcze i sprawnie działającej infrastrukury kożystamy !!! gdyby nie mocarstwowe zapędy pewnego austiackiego szaleńca do dziś na wrocław jeździlibyśmy polną drogą

Dzięku Bogu , że jeszcze istniejemy bo korzRZystaliśmy też z infrastruktury zbudowanej przez NIEMCÓW w postaci obozów koncentracyjnych !! :> Niewiele brakowalo i nikt z nas nie miałby możliwości podróżowania do Wrocławia!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracownik niezalogowany
22 sierpnia 2013r. o 9:02
wszystko ładnie pieknie cudowna Ceramika Bolesławiecka....tylko dlaczego za tak piętkną robote....czasochłonną,ze skomplikowanym pracesem technologicznym....a zarabiają...po 1500 zł.....Piękne święto Ceramiki........a w sobote musimy do pracy pójść....a myślałam,ze to tez nasze święto.....!!!
Festyny beda trwały a my w pracy bedziemy siedziały!
wszystko malują,odnawiaja.....propaganda....a kobiety pracyja za pare groszy i maja tylko Zespół cieśni i garby na plecach.dziekuje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2013r. o 9:27
.....korzRZystaliśmy..... a cóz to za twór? myśl pan panie "miodek" jak kogos poprawiasz... i do historii zajrzyj bo obozy koncentracyjne były NAZISTOWSKIE lub jak inni zwą HITLEROWSKIE..... ale nie łam sie moze skończysz to gimnazjum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Natalia niezalogowany
22 sierpnia 2013r. o 9:38
emem napisał(a): Natalia wpadnij do Redakcji w trakcie dyzuru :) uslyszysz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania/watpliwosci :)

A co sadzisz o ceramice? Jaka Ci sie najbardziej podoba?


Dziękuję za zaproszenie, jednak nie skorzystam.
Po pierwsze nie byłby to neutralny grunt dla jednej ze stron, po drugie nie czuję potrzeby bezpośredniego kontaktu z Państwa redakcją. Wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że bardziej odpowiednie byłoby wyjaśnienie w tym miejscu wszystkim zainteresowanym (jak widać po komentarzach, nie tylko ja mam zastrzeżenia), dlaczego tak podstawowe, wręcz naganne błędy popełnia ten "dziennikarz".
Ale cóż, jak widać mogę liczyć jedynie na spacerek do redakcji bądź pewnie za chwile padnie propozycja, "telefonu zaufania" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
22 sierpnia 2013r. o 9:42
Moze Pani tez przyjsc do rynku, tam gdzie odbywa sie Swieto Ceramiki - i porozmawiac z dziennikarzem przy stanowisku Bolec.Info.
Ale nie jestem pewien czy w ogole jest taka potrzeba - bo wszystko i tak jest wyjasnione w wywiadzie :-)

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2013r. o 9:43
~ napisał(a): ale nie łam sie moze skończysz to gimnazjum ;)


Gimnazjum??!!Jakbym kończył gimnazjum to bym pewnie bym miał kłopoty z poprawna polszczyzną i pisał bzdury takie jak TY! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Natalia niezalogowany
22 sierpnia 2013r. o 9:50
emem napisał(a): Moze Pani tez przyjsc do rynku, tam gdzie odbywa sie Swieto Ceramiki - i porozmawiac z dziennikarzem przy stanowisku Bolec.Info.
Ale nie jestem pewien czy w ogole jest taka potrzeba - bo wszystko i tak jest wyjasnione w wywiadzie :-)

Pozdr,
emem


Proszę przeczytać jeszcze raz to, co napisałam, bo chyba Pan nie zrozumiał.

Wszystko wyjaśnione jest w wywiadzie? O, w którym miejscu? Ja nie mówię o tym, że tematyka jest zła, tekst napisany jest poprawnie, ja odnoszę się do filmików jaki Państwo zamieszczają. Czy nie uważa Pan, że ich poziom jest daleki od poprawnego? Rozumiem, że nie potraficie przyznać się do błędu, powiedzieć, że fakt, to było słabe, złe słownictwo, złe pytania, generalnie nie ma się czym chwalić. Przykre, redakcjo.

Mając do wyboru robienie takich nagrań, a nie robienie ich w ogóle - wybrałabym opcję numer dwa i to Państwu polecam. Albo weźmiecie sobie te konstruktywną krytykę do serca, wyciągniecie wnioski i pan Marczewski podszkoli swój warsztat albo kolejne filmy będą równie żenujące.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza