Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wszyscy kochamy ceramikę
1
emem
22 sierpnia 2013r. o 9:57
Pani Natalio, jednym sie podobaja innym nie. Tak jest skonstruowany ten swiat. Pani opinie przyjmuje do wiadomosci. Kazdy z redaktorow Bolec.Info bierze pod uwage opinie Czytelnikow i z kazdym dniem stara sie wykonywac swoja prace coraz lepiej.

Ciesze sie, ze na Bolec.Info moze Pani wyrazac bez problemu swoja opinie (gdzie indziej to nie ma nawet czego opiniowac).
Zawsze moze Pani tez opublikowac tutaj film wlasnego autorstwa - lepszy warsztatowo, z lepszymi pytaniami (i odpowiedziami) - do czego zachecam, ale i mocno watpie, ze sie wydarzy :-)

Udanego swietowania podczas BŚC!

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
22 sierpnia 2013r. o 10:08


Zmoderowano 22.08.2013 godz.10:00 - powód: off-topic (moderator)


Dopisane 22.08.2013r. o godz. 10:08:

emem napisał(a): ...Zawsze moze Pani tez opublikowac tutaj film wlasnego autorstwa ...


No, no : )
Administrator GWARANTUJE : )

PS.
KOCHAM CERAMIKĘ : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
22 sierpnia 2013r. o 10:14
Hegemon napisał(a):
No, no : )
Administrator GWARANTUJE : )


Jezeli film dotyczy ceramiki, a jego tresc nie lamie regulaminu, to w tym temacie w komentarzu jak najbardziej mozna go opublikowac. Zachecam.
Mamy Bolesławieckie Swieto Ceramiki, na rynku sie sporo dzieje, wiec kazdy moze cos "wyprodukowac" :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Natalia niezalogowany
22 sierpnia 2013r. o 10:15
emem napisał(a): Zawsze moze Pani tez opublikowac tutaj film wlasnego autorstwa - lepszy warsztatowo, z lepszymi pytaniami (i odpowiedziami) - do czego zachecam, ale i mocno watpie, ze sie wydarzy :-)


Nie ma to jak odgryźć się w taki oto sposób za krytykę, krytykę, która wytknęła konkretne błędy, nie mówiła "jesteście be!" i tyle, a pokazała przykłady i ewidentne potknięcia. Najłatwiej jest napisać proszę coś samemu opublikować. Cóż, do tej pory wydawało mi się, że od dziennikarza powinno wymagać się reprezentowania pewnego poziomu i przede wszystkim - warsztatu. Niestety, jak widać dla niektórych są to zbyt wielkie wymagania, którym nie sposób sprostać. A o mój warsztat dziennikarski proszę się nie martwić, jest i ma się bardzo dobrze ;) Służę pomocą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
22 sierpnia 2013r. o 10:19
emem napisał(a): Jezeli ...


Przywróć treść mojego PIERWSZEGO posta w tym temacie.
Wówczas będziemy mogli POGDYBAĆ DOGŁĘBNIE, a nie tylko na to, na co MASZ OCHOTĘ : )

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
22 sierpnia 2013r. o 10:20
~Natalia napisał(a): Służę pomocą!

Tym bardziej zachecam do spotkania - bedzie mozna porozmawiac i o ceramice i o warsztacie :)

Udanego dnia!

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Natalii niezalogowany
22 sierpnia 2013r. o 10:23
~Natalia napisał(a):
emem napisał(a): Zawsze moze Pani tez opublikowac tutaj film wlasnego autorstwa - lepszy warsztatowo, z lepszymi pytaniami (i odpowiedziami) - do czego zachecam, ale i mocno watpie, ze sie wydarzy :-)


Nie ma to jak odgryźć się w taki oto sposób za krytykę, krytykę, która wytknęła konkretne błędy, nie mówiła "jesteście be!" i tyle, a pokazała przykłady i ewidentne potknięcia. Najłatwiej jest napisać proszę coś samemu opublikować. Cóż, do tej pory wydawało mi się, że od dziennikarza powinno wymagać się reprezentowania pewnego poziomu i przede wszystkim - warsztatu. Niestety, jak widać dla niektórych są to zbyt wielkie wymagania, którym nie sposób sprostać. A o mój warsztat dziennikarski proszę się nie martwić, jest i ma się bardzo dobrze ;) Służę pomocą!



Chętnie się z Panią spotkam, aby o tym porozmawiać. Zapraszam do Redakcji, na dobrą kawę. . Mój numer kontaktowy 603 658 550. Wszystkie Pani uwagi są dla mnie bardzo ważne i cenne. Pozdrawiam Serdecznie

Kazimierz Marczewski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
22 sierpnia 2013r. o 10:30
~do Natalii napisał(a): ... Kazimierz Marczewski


Nie uważasz Kazimierz, że już najwyższa pora "ZALOGOWAĆ SIĘ" na portalu, którego jesteś REDAKTOREM NACZELNYM ?

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima