Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaką ocenę wystawiasz tegorocznemu BŚC?!

~ niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 10:40
Relacja z wydarzenia http://www.wprost.pl/ar/414608/Inwazja-Glinoludow/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 10:58
Ja też glinianych skorup nie znoszę,ale za całokształt daję 5. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 15:07
Koncert Kukiza jeden z lepszych w ostatnich latach na BŚC. Takich zespołów brakuje. Może za rok Lady Pank?

W sobotę trochę było słabo, nie mój klimat.

W piątek Lemon - ok w miarę. Zbyt wielu piosenek swoich nie mieli ale się starali. Dzień później byli w Sopocie bodajże, Polsat transmitował ich występ to ten trick z kartkami - ogłoszeniami też mieli :)

Stoiska tak jak zawsze - to samo czyli ceramika cięzko więc powiedzieć że było lepiej w tym aspekcie. Tak samo jak co roku. Stoiska z ceramiką, jakies lizaki, herbaty, gastronomia. Tak jak zawsze.

Arka Noego - ważne że coś dla dzieci było. No i wesołe miasteczko dobrze że było, dużo ludzi zawsze tam się bawi, szczególnie z dziećmi.

Ogólnie moim zdaniem czegoś zaczyna brakować, ciągle te imprezy podobne. Wiem że nie jest ta impreza za często bo raz w roku, ale fajnie jakby wymyślili coś jeszcze wieczorem. Jakiś pokaz, konkurs, małe szkolenie dla dzieciaków..

Wrażenia pozytywne. Moja ocena 4. Byłaby lepsza gdyby w sobote lepszy był koncert.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 17:14
Jak ktoś nie może patrzeć na gliniane garnki, to sam mógł się w tej glinie pobawić :) najlepsze w tym były dzieci, niektóre się nawet kąpały :)
&feature=share&list=UUK9srz0RPXHS9WUmDK5v4-A
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
29 sierpnia 2013r. o 20:43
~ napisał(a): Koncert Kukiza jeden z lepszych w ostatnich latach na BŚC. Takich zespołów brakuje. Może za rok Lady Pank?

W sobotę trochę było słabo, nie mój klimat.

W piątek Lemon - ok w miarę. Zbyt wielu piosenek swoich nie mieli ale się starali. Dzień później byli w Sopocie bodajże, Polsat transmitował ich występ to ten trick z kartkami - ogłoszeniami też mieli :)

Stoiska tak jak zawsze - to samo czyli ceramika cięzko więc powiedzieć że było lepiej w tym aspekcie. Tak samo jak co roku. Stoiska z ceramiką, jakies lizaki, herbaty, gastronomia. Tak jak zawsze.

Arka Noego - ważne że coś dla dzieci było. No i wesołe miasteczko dobrze że było, dużo ludzi zawsze tam się bawi, szczególnie z dziećmi.

Ogólnie moim zdaniem czegoś zaczyna brakować, ciągle te imprezy podobne. Wiem że nie jest ta impreza za często bo raz w roku, ale fajnie jakby wymyślili coś jeszcze wieczorem. Jakiś pokaz, konkurs, małe szkolenie dla dzieciaków..

Wrażenia pozytywne. Moja ocena 4. Byłaby lepsza gdyby w sobote lepszy był koncert.



Dla Kukiz grał bez wyrazu, widziałem kilku smutnych "muzyków" i miotającego się pseudopolityka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 sierpnia 2013r. o 21:42
Widocznie byłeś na innym koncercie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ejot niezalogowany
29 sierpnia 2013r. o 21:57
Dałam 5.
Podobała mi się Arka Noego (byłam tam z wnuczką Oliwią), podobała mi się Hania Stach - pięknie oddała pokłon Whitney - zresztą cenię ją od dawna za wspaniały głos i telent muzyczny. Bardzo dobrze (nie myślałam, że tak będzie) bawiliśmy się z Pawłem Kukizem (ale się podarłam !!!!). Ale jednak był jeden defekt: Piotr Szczepanik - lubiłam jego piosenki, ale jednak, jak ktoś mądry kiedyś powiedział, trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny, żeby Cię dobrze pamiętano - nie dał rady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2013r. o 22:33
Wokół Święta Ceramiki było tyle różnych imprez że każdy mógł dla siebie znaleźć coś interesującego. Dziwią mnie te wystawione jedynki. Trzeba być zwyczajnym gnojkiem by taką imprezę ocenić na 1. Zawsze można znaleźć jakieś niedociągnięcia. Oceniamy jednak całokształt imprezy. Rozmawiałem z kilkoma przyjezdnymi gośćmi i byli zachwyceni różnorodnością atrakcji i rozmachem imprezy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.