Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jegoblog: Największa zbrodnia? Chcieć osiągnąć sukces!
5413
#Przemyslaw nieaktywny
28 sierpnia 2013r. o 12:01
Gliniada jako taka w swoim zamyśle ma spełniać dwie funkcje .
Po pierwsze bawić i integrować wszystkich spontanicznych uczestników . Po drugie promować miasto Bolesławiec w jak największym MOŻLIWYM zasięgu.
Pierwszy cel jak widać został osiągnięty gdyż z roku na rok co raz większa rzesza ludzi bierze DOBROWOLNY aktywny udział w Paradzie.Gdyby jeszcze władze miasta zaniechały polityczne fochy sukces był by na miarę oczekiwań.
Cel drugi niewątpliwie te został osiągnięty.Świadczą o tym zaproszenia dla Gliniady z Berlina , Pragi , USA , Paryża kilku miast Niemieckich oraz wielu Polskich.
Gliniada stała się rozpoznawalną wizytówką miasta Bolesławiec.
Ukoronowaniem tego jest dokument tworzony przez ARTE.
Aby rozwiać wszelkie wątpliwości dla entuzjastów oraz wszelkich przeciwników proszę przejrzeć fotografie wielotysięcznych tłumów oglądających i fotografujących paradę.
Te tłumy są najlepszą odpowiedzią i najjaskrawszym dowodem że Gliniada jest mega atrakcją.Sukces ten ma też dwie twarze .Pierwsza to ogromny wkład pracy organizatorów a druga dobrowolne zaangażowanie mieszkańców a różnym przedziale wiekowym.
Jedynymi niezadowolonymi mogą być tylko organizatorzy konkurencyjnej Parady Kobaltowej .

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 sierpnia 2013r. o 16:05
Mi się po prostu nie udziela cała ta euforia związana z Gliniadą, nie jest to dla mnie jakoś szczególnie atrakcyjne przedsięwzięcie. Stąd ten forumowy "hype" jest troche irytujący, bo na siłę robi się z ludzi fanów czegoś, co im nie odpowiada. Ale to nie znaczy, że jestem temu przeciwny.

Patrząc szerzej, prywatne przedsięwzięcia są godne pochwały, zwłaszcza w polskim społeczeństwie wyposzczonym przez lata systemu, który tłamsił wszelką obywatelską inicjatywę, kreatywność i chęć działania.

Tak więc w moim przypadku żadnego bólu dupy nie ma, chociaż nie odczuwam żadnego osobistego "zysku" z racji obecności Gliniady w Bolesławcu.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
28 sierpnia 2013r. o 17:12
skorn napisał(a): Mi się po prostu nie udziela cała ta euforia związana z Gliniadą, nie jest to dla mnie jakoś szczególnie atrakcyjne przedsięwzięcie. Stąd ten forumowy "hype" jest troche irytujący, bo na siłę robi się z ludzi fanów czegoś, co im nie odpowiada. Ale to nie znaczy, że jestem temu przeciwny.

Patrząc szerzej, prywatne przedsięwzięcia są godne pochwały, zwłaszcza w polskim społeczeństwie wyposzczonym przez lata systemu, który tłamsił wszelką obywatelską inicjatywę, kreatywność i chęć działania.

Tak więc w moim przypadku żadnego bólu dupy nie ma, chociaż nie odczuwam żadnego osobistego "zysku" z racji obecności Gliniady w Bolesławcu.


I o to mi chodzi właśnie - to na wskroś zdrowe podejście.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
28 sierpnia 2013r. o 18:23
i Przemysław i Skorn maja 100% racji!!
Przemysław napisał cała prawdę ,a Skorn pokazał jaką postawę powinni przyjąć wszyscy ,którym gliniada zwisa i powiewa ;)
Zwisa to zwisa,a le po co obrażąc i pluć-tak powinno być :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 20:03
(...)

Zmoderowano 28.08.2013 godz.20:04 - powód: spam (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 21:48
skorn napisał(a):

Patrząc szerzej, prywatne przedsięwzięcia są godne pochwały, zwłaszcza w polskim społeczeństwie wyposzczonym przez lata systemu, który tłamsił wszelką obywatelską inicjatywę, kreatywność i chęć działania.

Tak więc w moim przypadku żadnego bólu dupy nie ma, chociaż nie odczuwam żadnego osobistego "zysku" z racji obecności Gliniady w Bolesławcu.


w skrocie - jest to godne pochwaly ale nic dla mnie nie znaczy. wiec chwale za co ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 22:08
skorn napisał(a): Patrząc szerzej, prywatne przedsięwzięcia są godne pochwały, zwłaszcza w polskim społeczeństwie wyposzczonym przez lata systemu, który tłamsił wszelką obywatelską inicjatywę, kreatywność i chęć działania.


Skorn-isynie, czułeś się stłamszony i wyposzczony przez ostatnie 24 lata?? :>
A może nie zauważyłeś zmiany ustroju jak byłeś w przedszkolu? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 sierpnia 2013r. o 22:39
~mir.ko napisał(a): w skrocie - jest to godne pochwaly ale nic dla mnie nie znaczy. wiec chwale za co ? :)

Za inicjatywę samą w sobie. Jeśli nazwać to sztuką, to ta jej dziedzina w ogóle na mnie nie oddziaływuje, ale jak widać ma swoich odbiorców.


~ napisał(a): Skorn-isynie, czułeś się stłamszony i wyposzczony przez ostatnie 24 lata?? :>
A może nie zauważyłeś zmiany ustroju jak byłeś w przedszkolu? :>

Pisałem o PRL-u, strasznie niekumaty jesteś. Chociaż tak naprawdę zakumałeś, tylko chciałeś sie przyczepić. 24 lata ułomnej demokracji, w której dalej obecni są bohaterowie minionego systemu, to zbyt mało na wykształcenie obywatelskiego społeczeństwa.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego