Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święto w święcie czyli Glinoludy górą!
~ niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 22:12
inetwlan napisał(a): mało kto kojarzy Bolesławiec z ceramiką, za to GLINOLUDY stały się marką światową promującą rodzinne miasto.


Nie przesadzaj! :) Na razie to bolesławiecka ceramika przyciąga turystów bardziej niż Glinoludy! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 sierpnia 2013r. o 22:18
I daje setki miejsc pracy

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 22:42
https://www.google.pl/search?q=parada+ceramiczna&rlz=1C1FDUM_enPL510PL510&source=
lnms&tbm=isch&sa=X&ei=pP0gUp7aHKOv7Ab8n4CIBQ&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=4096&bih=2496
taki obraz po wpisaniu parada ceramiczna

[img=1377893670_q0o7az6.jpg]


a taki po wpisaniu gliniada

[img=1377893857_ysify3o.jpg]



Na obrazkach z parady miejskiej widać przede wszystkim jak szanowni panujących na urzędach gratulują sami sobie.

Na fotkach z parady widać zwykłych bawiących się ludzi, których są tysiące na świecie usmarowanych gliną.

Więc co bardziej promuje miasto?

A może jakaś "zdechła gwiazda" za koncert której z kasy UM ubędzie miedzy 50 a 100 tys ??? - zebrane z naszych podatków- i na zakończenie uroczystości puszczenie z dymem i hukiem następnych kilkudziesięciu tysięcy złotych, żeby nacieszyć oko , wystraszyć do granic możliwości domowe zwierzęta i osoby starsze przyprawić o palpitację. Co bardziej promuje miasto?
Jaki przekaz idzie w świat z takich fotek na których prezydent gratuluje dyrektorowi i wręcza dyplomy? -to wszystko pod hasłem parada ceramiczna.

Więc proszę nie piszcie już głupot że Gliniada nie promuje miasta. Pomyślcie lepiej w jaki sposób każdy z nas może się do tego przyczynić.

Pozdrowiena

[img=1377895085_6fwebh7.jpg]


Zmoderowano 31.08.2013 godz.19:05 - powód: rozciągnięty link (moderator)

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiadukt i ceramika niezalogowany
31 sierpnia 2013r. o 5:10
inetwlan napisał(a): Z rynku Amerykańskiego wygryźli nas Chińczycy i mało kto kojarzy Bolesławiec z ceramiką, za to GLINOLUDY stały się marką światową promującą rodzinne miasto.

pan robert żyje w świecie internetu .
Panie robercie Bolesławiec w Polsce kojarzony jest z wiaduktem i ceramiką

Zmoderowano 31.08.2013 godz.19:04 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 sierpnia 2013r. o 10:06
inetwlan napisał(a):
Na obrazkach z parady miejskiej widać przede wszystkim jak szanowni panujących na urzędach gratulują sami sobie.
Na fotkach z parady widać zwykłych bawiących się ludzi, których są tysiące na świecie usmarowanych gliną.
Więc co bardziej promuje miasto?

A może jakaś "zdechła gwiazda" za koncert której z kasy UM ubędzie miedzy 50 a 100 tys ??? - zebrane z naszych podatków- i na zakończenie uroczystości puszczenie z dymem i hukiem następnych kilkudziesięciu tysięcy złotych, żeby nacieszyć oko , wystraszyć do granic możliwości domowe zwierzęta i osoby starsze przyprawić o palpitację. Co bardziej promuje miasto?
Jaki przekaz idzie w świat z takich fotek na których prezydent gratuluje dyrektorowi i wręcza dyplomy? -to wszystko pod hasłem parada ceramiczna.

Więc proszę nie piszcie już głupot że Gliniada nie promuje miasta. Pomyślcie lepiej w jaki sposób każdy z nas może się do tego przyczynić.


Co Ty pieprzysz? :)
Z sobie tylko wiadomych powodów wyciągasz wnioski z fotek zamieszczonych na internecie,a na dodatek widzisz na nich tylko to co chcesz zobaczyć a więc urzędników z dyplomami w ręku. Sam sobie odpowiedz czy to jest wynikiem zaślepienia i związanego z tym brakiem racjonalnego myślenia, czy też niechęcią a związku z tym negowaniem, nawet pozytywnych działań miejskich urzędników:)

Żeby była pełna jaśność uważam , że Gliniada to świetny pomysł i jest wartościowym dodatkiem do BŚC ale jest tylko dodatkiem, niemniej znakomicie przyczynia się do promocji miasta, czego zdają się nie dostrzegać urzędnicy miejscy! :) Chociaż pewnie dostrzegają ale niemerytoryczne podejście nie pozwala dostrzec korzyści płynących dla miasta z tego co robią Glinoludy!:)

Pominę Twoje bajdurzenie o "zdechłych gwiazdach" i wystraszonych zwierzętach oraz osobach przyprawionych o palpitację :)

PS.Moi rodzice mieszkają w pobliżu i nic nie wspominali o złym samopoczuciu, nie mówiąc o palpitacji, z powodu fajerwerków :P Faktem jest , że rzeczywiście oczy nacieszyli:D
PS2.Byłem od początku do końca na Gliniadzie i nie widziałem tych tysięcy, o których wspominasz! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 sierpnia 2013r. o 11:34
Bredzisz człowieku ! Ja pierwszy raz w tym roku się "uglinowałam" i takiej masy ludzi przy okazji Gliniady w życiu w Bolesławcu nie widziałam !!! Telewizja ARTE filmowała to wszystko robiąc program o Bolesławcu i Gliniadzie. Kamera na wysięgniku nagrywała te tłumy... Zobaczymy wkrótce kto miał rację przy okazji premiery filmu... Czy było ok. 400 glinoludów, jak to napisali na jakimś małoistotnym portaliku... czy może trochę więcej...
Co niektórym jakoś trudno przyjąć do wiadomości, że z Gliniady zrobiła się naprawdę fajna impreza...

Zmoderowano 31.08.2013 godz.19:06 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zbesztali roberta niezalogowany
31 sierpnia 2013r. o 11:43
a syf dalej pozosał . Do bankomatu nie można dojść by się nie uje&@ć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 sierpnia 2013r. o 12:15
~zbesztali roberta napisał(a): a syf dalej pozosał . Do bankomatu nie można dojść by się nie uje&@ć



Jakoś dzisiaj pobierałem kasiorkę z tego bankomatu i całego tego Twojego "syfu" nie zauważyłem...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.