Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

SM Bolesławianka - prywatny folwark

211
skorn
10 grudnia 2013r. o 16:14
Może "ludzie ze Staszica" się wypowiedzą?

Człowiek płaci co miesiąc setki złotych, a nie wiadomo na co fundusz remontowy jest przeznaczany. Wszystko idzie do jednego wora, mieszkańcy jednego bloku płacą latami na mieszkańców innych bloków, socjalizm w mniejszej skali.

Każdy blok powinien mieć swój bilans np. pod koniec roku - wpłaty lokatorów i wydatki czyli co zostało zrobione, na co w danym bloku zostały wydane pieniądze z funduszu remontowego. I w przypadku, gdy nic nie zostało zrobione, kasa powinna wracać do właścicieli mieszkań.


Dopisane 10.12.2013r. o godz. 16:14:

~trzeźwy napisał(a): Pierdoły piszecie , czy któryś z plujących na spółdzielnię zrobił cokolwiek dobrego w życiu?


Opowiedz, co ty zrobiłeś, z chęcią poczytam.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zak niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 16:24
Skorn pierdoły piszesz bo nie masz zielonego pojecia jak to funkcjonuje nie rób zadymy poczytaj troche zapoznaj sie z przepisami bo cos wiesz ale nie do konca i siejesz ferment jestes we wspolnocie to sobie bądź zobaczymy jak pdzyjdzie do rozliczeń

Zmoderowano 10.12.2013 godz.19:26 - powód: błąd powodujący zamianę słowa (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Policzcie sobie! niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 19:40
Prawda jest taka, że na 4 tysiące mieszkań jest 1 prezes, 1 główny księgowy, na całe osiedle 1 mała administracja. Duży może więcej - dostanie niższe ceny na materiały, niższe ceny za usługi.
Podzielenie na małe wspólnoty powoduje, że średnie koszty administracji drastycznie rosną (prezes i główna księgowa, administracja x N), ceny materiałów rosną usług to samo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 19:58
Nie wiadomo czy przejsc do wspolnoty,czy zostać w społdzielni,opinie sa różne.Bądź tu człowieku mądry!Może ze Staszica ktoś by napisał jak to jest,czy opłaty są niższe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~moj pogląd na spółdzielnię i wspólnotę niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 20:20
mam możliwość porównania bo mam mieszkanie w spółdzielni i wspólnocie TBS i powiem tak że opłaty we wspólnocie sa o wiele większe bo płacę podobną stawkę za dwa razy mniejsze mieszkanie oczywiście mam na myśli opłatę eksploatacja + remontowy a zainteresowania zero brud smród itd także spółdzielnia jak na razie jest OK ! jestem zadowolony , także nie pragnijcie tak wspólnot popytajcie, sprawdźcie , samo porozumienie między lokatorami to horror
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 20:25
skorn napisał(a): Może "ludzie ze Staszica" się wypowiedzą?

Człowiek płaci co miesiąc setki złotych, a nie wiadomo na co fundusz remontowy jest przeznaczany. Wszystko idzie do jednego wora, mieszkańcy jednego bloku płacą latami na mieszkańców innych bloków, socjalizm w mniejszej skali.

Każdy blok powinien mieć swój bilans np. pod koniec roku - wpłaty lokatorów i wydatki czyli co zostało zrobione, na co w danym bloku zostały wydane pieniądze z funduszu remontowego. I w przypadku, gdy nic nie zostało zrobione, kasa powinna wracać do właścicieli mieszkań.Dopisane 10.12.2013r. o godz. 16:14:
~trzeźwy napisał(a): Pierdoły piszecie , czy któryś z plujących na spółdzielnię zrobił cokolwiek dobrego w życiu?


Opowiedz, co ty zrobiłeś, z chęcią poczytam.


I to jest ogląd , gówno prawda Wspólnota to najgorsze badziewie jakie istnieje szczególnie w wydaniu TBS, a mam porównanie bo mam mieszkanie w spoldzielni i wspólnocie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 20:27
I jeszcze jedno spróbuj dogadać się z lokatorami ile mieszkań tyle pogladów to dopiero ORKAN

Zmoderowano 10.12.2013 godz.20:31 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zosia niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 20:41
A ja słyszałam, że się dwa następne budynki przy Wańkowicza dogadują żeby ze spółdzielni odejść i zakładają wspólnoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza