Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nikomariko dla dzieci
~ niezalogowany
9 września 2013r. o 14:44
sala od jakiego wieku? roczniak to raczej za szybko nie?chciałam go trochę wziać do ludzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga-) niezalogowany
9 września 2013r. o 14:56
~,,, napisał(a): niestety , nie to miejsce, przy tak ruchiwej ulicy no i tak daleko z miasta. a poza tym raczej bałabym się zostawić dzieciaczki pod opieką kogoś obcego. trochę za mało miejsca. przykro mi


Jak czytam komentarze ludzi którzy tylko narzekają to szkoda gadać. Daleko- przesadzasz a co może na każdym osiedlu albo ulicy powinna powstać taka sala bo przejść sie nie chce rozleniwionym mamuśkom troche ruchu nie zaszkodzi. a co do zostawiania pod opieką obcym to co niania z ogłoszenia to nie obca osoba dla dziecka??? panie ze żłobka czy przedszkola to nie obce????
Każda ulica jest ruchliwa może w szczerym polu otworzyć sale to nie bedzie ruchu no ale daleko znowu i co dogodzisz takim ludziom. nie pasuje to nie musisz się wysilać siedź z dzieckiem w domu ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
9 września 2013r. o 15:12
~ napisał(a): sala od jakiego wieku? roczniak to raczej za szybko nie?chciałam go trochę wziać do ludzi


Myślę że z rocznym dzieckiem można już pójść pierwszy raz, ja ze swoim właśnie poszłam jak skończył roczek. Można włożyć go do kulek, roczne dziecko zaczyna już naśladować inne dzieci więc może w towarzystwie dużo się nauczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
9 września 2013r. o 16:04
Przede wszystkim malutka ta sala no i sama lokalizacja też raczej kiepska. Nie wyobrażam sobie żeby jakaś większa grupa z przedszkola weszła tam na raz :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2013r. o 16:20
kiepska lokalizacja?! ludzie blagam... centrum miasta schodzi w dol. w tamtych okolicach coraz wiecej sie dzieje,bo wciaz sie cos buduje... Zastanawiam sie gdzie Wy wszyscy mieszkacie ze tak Wam bardzo daleko... co Wy byscie zrobilili gdyby przyszlo Wam mieszkac w takich miastach jak np. Wro i dojezdzac przez pol miasta do pracy, a w Bc z jednego konca na drugi to max 10 min jazdy przeciez!!!!grrr boleslawianom zawsze cos nie pasi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2013r. o 17:36
~,,, napisał(a): raczej bałabym się zostawić dzieciaczki pod opieką kogoś obcego.


Poproś , żeby zatrudnili kogoś z Twojej rodziny!! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
9 września 2013r. o 18:13
:D Rozbawiłeś mnie do łez. :D ;)



Zmoderowano 09.09.2013 godz.21:24 - powód: zbędne cytowanie (moderator)

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
10 września 2013r. o 8:09
~,,, napisał(a): niestety , nie to miejsce, przy tak ruchiwej ulicy no i tak daleko z miasta. a poza tym raczej bałabym się zostawić dzieciaczki pod opieką kogoś obcego. trochę za mało miejsca. przykro mi


to żeś poleciała :D :D
Górne młyny daleko od Bolesławca? :D To w jakom to mieście ta cała sala zabaw? ;)
Ruchliwa ulica? ta wąska jednokierunkowa?

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza