Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

I komunia swieta

6653
#sihaja nieaktywny
9 września 2013r. o 10:01
mam pytanie odnosnie komuni swietej w Bazylice u bylego "raczki", czy dzieci ktore rozpoczely aktualnie pierwsza klase rozniez maja juz chodzic na przygotowania ?? wczoraj ksiadz wspomnial ze jest zebranie ale nie okreslil ktorych dzieci to dotyczy, moje ma isc do komuni za rok (w drugiej klasie ) w zwiazku z tym nie wiem czy te przygotowania juz obowiazuja moja pocieche czy dopiero od przyszlego roku w drugiej klasie, z gory dziekuje za odpowiedz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 września 2013r. o 10:08
Jak Twoje ma iśc za rok w II klasie ,a rozpoczeło I klasę to masz sprawę jasną ;)
Pewnie spotkania dotycza po prostu "komunijnego rocznika" .

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6653
#sihaja nieaktywny
9 września 2013r. o 10:14
pytam bo teraz to sie wszystko pozmienialo, np.na przygotowania do bierzmowania dzieci, czyt.mlodziez maja chodzic 3 lata a nie jak za moich czasow tylko w roku w ktorym sie przystepowalo do bierzmowania, dlatego nie wiem jak to wyglada z komunia swieta czy trzeba przez dwa lata chodzic czy tylko w roku w ktorym dziecko przystapi do komunii,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
9 września 2013r. o 10:19
Czy nie prościej było pójść po mszy do księdza i zapytać , zamiast zakładać o tym temat na forum ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6653
#sihaja nieaktywny
9 września 2013r. o 10:32
a to zakazane tutaj pytac :> to raz a dwa nie "lubie" instytucji ksiedza...wiec mam prawo zapytac gdzie mnie sie podoba :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
9 września 2013r. o 10:35
Po prostu pytając u źródła ,szybciej i rzetelniej otrzymasz informację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2013r. o 13:07
sihaja napisał(a): a to zakazane tutaj pytac :> to raz a dwa nie "lubie" instytucji ksiedza...wiec mam prawo zapytac gdzie mnie sie podoba :)

nie lubisz instytucji księdza to po ch..j się tu kompromitujesz ?? nie puszczaj dzieciaka do komunii i po sprawie , dla kogo chcesz udawać?? przed znajomymi?? dla mnie sprawa jasna nie wierze nie chodzę i nie posyłam do komunii, reprezentujesz sobą typowo polski cuchnący obłudą zaścianek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6653
#sihaja nieaktywny
9 września 2013r. o 13:22
~ napisał(a):
sihaja napisał(a): a to zakazane tutaj pytac :> to raz a dwa nie "lubie" instytucji ksiedza...wiec mam prawo zapytac gdzie mnie sie podoba :)

nie lubisz instytucji księdza to po ch..j się tu kompromitujesz ?? nie puszczaj dzieciaka do komunii i po sprawie , dla kogo chcesz udawać?? przed znajomymi?? dla mnie sprawa jasna nie wierze nie chodzę i nie posyłam do komunii, reprezentujesz sobą typowo polski cuchnący obłudą zaścianek
napisalam ze nie lubie instytucji ksiedza, a nie ze nie wierze i dziecko nie pojdzie do komunii, nie wiesz o co chodzi to sie nie wypowiadaj !!!! poza tym piszesz nie w temacie a o to cie nikt nie prosi !!! wiec sie nie wypowiadaj w tym temacie znajdz sobie inny !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza