Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak psu w d… podatek
~mir.ko niezalogowany
18 września 2013r. o 22:54
skorn napisał(a): A wiadomo co mówią o rudych...


zamieniają się w wampiry - grecja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bob niezalogowany
18 września 2013r. o 22:58
~Super napisał(a): Tak jegomościu masz racje, ale gminie ktoś daje na to przyzwolenie. Na to i wiele innych bzdur! Takie decyzje uzgadnia się ze starostwem, urzędem marszałkowskim i w końcu właśnie z tym jak to mówią rudym..

?????????????????

Podatek lokalny uchwala, znosi i ustala jego wysokość Rada Miasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam niezalogowany
19 września 2013r. o 7:48
Ja jestem za podniesieniem kwoty podatku (i ścisłej kontroli ściągalnoci). Za uzyskane pieniądze opłacenie służb sprzątających po pupilach. Pewnie nie będzie to popularna wypowiedz ale mam jeszcze jedną propozycję. Wyrażenie zgody przez sąsiadów na sprowadzenie sobie psa. Przecież takie stworzenie (może poza karmieniem) jest domownikiem wszystkich w bloku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wojtek niezalogowany
19 września 2013r. o 8:20
Adamie takie działanie spowoduje wywalanie psów do lasu i przywiązywanie ich do drzewa. Uważam, że zniesienie podatku z uwagi ze jak to wynika z wyliczen przedstawionych przez pana Malkowskiego nie ma on sensu może spowodować adopcję zwierzaków ze schroniska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MEGI niezalogowany
19 września 2013r. o 9:29
Od 6- ciu lat płacę podatek za 2,5 kg pieska. Sprzątam po nim kupki i korona z głowy mi nie spadla. Podatek za psa to rocznie kwota 36 zł. W którymś roku przegapiłam i nie przelałam pieniążków w terminie a już po miesiącu dostałam wezwanie do zapłaty z dopiskiem, że w przypadku wywiązania się w terminie z zaległości podatkowej, przekazują sprawę do komornika.
Podatek od psa w Boleslawcu to przeciez nie nowość. Jak zwykle jedni płaca inni nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
19 września 2013r. o 16:53
W Nowogrodżcu podatek został zniesiony kilka ładnych lat temu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
19 września 2013r. o 20:40
~Adam napisał(a): Ja jestem za podniesieniem kwoty podatku (i ścisłej kontroli ściągalnoci). Za uzyskane pieniądze opłacenie służb sprzątających po pupilach. Pewnie nie będzie to popularna wypowiedz ale mam jeszcze jedną propozycję. Wyrażenie zgody przez sąsiadów na sprowadzenie sobie psa. Przecież takie stworzenie (może poza karmieniem) jest domownikiem wszystkich w bloku.


A ktoś z sąsiadów wyrażał zgodę abyś zamieszkał tam gdzie mieszkasz :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gonzo niezalogowany
20 września 2013r. o 10:21
Jak widać ten podatek to bzdura i trzeba go zlikwidować/ Może zwiększy się adopcja psów ze schroniska?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.