Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Fałszywy dentysta
~:) niezalogowany
27 września 2013r. o 17:49
był dentystą tylko bez odpowiednich uprawnień w Polsce, szkoda bo naprawde bardzo dobrze leczył zęby i rozumiał drugiego człowieka a przy tym ceny były bardzo niskie w porównaniu do bolesławieckich dentystów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anka. niezalogowany
28 września 2013r. o 9:19
P. Włodku. Wracaj do Pracy. Czekamy na Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~meg niezalogowany
28 września 2013r. o 9:27
Nie rozumiem jak można pisać o kimś FAŁSZYWY przecież on jest stomatologiem. Przez tyle lat leczył zęby w Polsce i nikomu nie przeszkadzało, a teraz nagle taka afera. Ci którzy piszą GABINET JAK Z HORRORU chyba nie wiedzą co piszą . Jeździłam do tego pana nie raz i nie jednego zęba mi uratował gdzie w bolesławcu każdy chciał tylko wyrwać. Horrorem to są ceny jakie mamy w bolesławcu za usługi dentystyczne. Trzymam kciuki za niego szkoda tylko że już nie będzie przyjmował. Ten człowiek to naprawdę prawdziwy FACHOWIEC .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2013r. o 11:09
Jest dobrym dentystom,ale konkurencji przeszkadza,bo bierze dużo mniej....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pacjent niezalogowany
28 września 2013r. o 21:18
Co do postów i prawa to powiem tak-nie miał uprawnień wg prawa polskiego do prowadzenia tej działalności ,tak sie mówi ,w postach.TERAZ PYTAM ile jest w kraju gabinetów stomatologicznych które są dla nas osób które mało zarabiają???Nie ma i pomimo uprawnien na papierze leczą zęby gorzej od człowieka do którego, się czepiło prawo polskie i zawiść ludzka,Miasto powinno pomagac mieszkańcom więc , niech ktoś pomoże mu załatwić certyfikat i niech pomaga nam biednym ludziom , A nasi stomatolodzy i tak mają full roboty i kasy , tak że nie będa biedniejsi jak nasz lekarz powróci i będzie nam pomagał bo uratował ludzi z niejednej infekcji i ukoił ból niejednego człowieka oraz poprawił wygląd niejednemu mieszkańcowi miasta ale i ludziom z okolicznych wiosek,Tak że jestem za powrotem tego PANA bo sam u niego w tym miesiącu usuwałem zęba i zrobił to bardzo profesjonalnie i naprawde tanio.Uważam jego zatrzymanie za jakąś paranoje,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2013r. o 21:31
~ napisał(a): kowalski to największy sadysta w tym mieście ! Nie polece nikomu! Rwie na chama a co najgorsze na żywca bez znieczulenia, gniecie zęba że aż pryska po całym gabinecie!
Natomiast najlepszy jest dr. Babijczuk.
Babijczuk kilka lat temu nie umiał mi wyrwać zęba,próbował,jednak poszłam do Kowalskiego,ma on doświadczenie,nawet nie poczułam,gdy wyrwał i wcale nie na żywca,tylko ze znieczuleniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2013r. o 21:35
Praktyka czyni mistrza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iii niezalogowany
28 września 2013r. o 22:31
Nie wazne czy gabinet wypasiony, czy skromny, starodawny licza sie umiejetnosci. A skad mamy pewnosc ze idac do wypasionego gabinetu stomatologa narzedzia beda czyste? tego nikt nie wie! a placac wyzsze stawki za leczenie to splacamy pewnie kredyty lekarzy bo uslugi takie same jak u taniego lekarza, wiec nie oceniajmy ludzi po okladce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza