Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Fałszywy dentysta
~Jadzia niezalogowany
28 września 2013r. o 22:35
Ta duża szczykawa to chyba do narkotykuw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elcia_69 niezalogowany
29 września 2013r. o 0:05
Myślę ,że jeśli ten Pan zgłosiłby swoją działalność(nawet gdyby miał uprawnienia w Polsce )to nie byłby taki tani :(ZUS i Skarbówka ściągnęłyby swoją należność)hmm a czy aż taki tani ??u Dr .Babijczuka wyrwanie zęba kosztuje 50 zł:)to tylko 20 zł więcej ale przynajmniej jestem bezpieczna :)plomba -to zależy jakie leczenie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~siwa niezalogowany
30 września 2013r. o 8:00
Leczył mi zęby i niemalże wszystkim moim znajomym,nikt nie narzekał.Lekarz jest naprawdę bobry w tym co robi,a najważniejsze że nie jest 'zdzierusem' jak nasi.Gdyby brał drożej to z pewnością miałby wypasiony gabinet i jeździłby najnowszym mercedesem,ale widocznie jest zdania że lepiej jeść powoli małą łyżeczką niż żreć od razu chochląMam nadzieję że szybko skończą się jego problemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2013r. o 9:56
Jesli chodzi o zdrowie, to powinno być w pierwszej kolejności bezpiecznie i dobrze, a nie tanio!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
30 września 2013r. o 9:57
A jeżeli jest bezpiecznie i tanio?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mar niezalogowany
30 września 2013r. o 11:07
Ludzie nie oszukujmy się żeby w Bolesławcu można było zaplombować zęba plombą światłowodową za 50 _60 zł to nikt by nie szukał taniej a u nas to od 100 zł się zaczyna >tak że nie gadajcie głupot od 15 lat leczę zęby u lekarzy z Ukrainy i nie narzekam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
30 września 2013r. o 11:12
Brawo dla Pana wyżej. Tak powinno być. Skończyć ze sponsorowaniem wycieczek i domów ponadprzeciętnych lekarzom za pracę, którą sami oceniają ponad ich wartość. Czy żyjemy w kraju, gdzie za zwykłe pójście do dentysty z bólem, po 3 min. przeglądzie otrzymujemy info o potrzebie zakupu antybiotyku kosztujacym ponad 100 zł, płacić 50zł? (płacić za 3 min info, dla ćwierćinteligentów).? Tak, żyjemy w takim kraju, ale czy stać nas na to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
30 września 2013r. o 13:25
~ napisał(a): Jesli chodzi o zdrowie, to powinno być w pierwszej kolejności bezpiecznie i dobrze, a nie tanio!!

Z większości komentarzy wychodzi na to że było bezpiecznie,dobrze i tanio 3 in 1 a co do naszych bezpiecznie,nie zawsze dobrze ale zawsze drogo.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.