Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomóżmy Szkole Muzycznej
~Polska to już tylko popłuczyny niezalogowany
1 października 2013r. o 13:41
Urzędasy dużo zarabiają, niech się dorzucą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2013r. o 13:46
A czy to nie jest przypadkiem "Państwowa Szkoła Muzyczna" ? Jeśli tak to dlaczego mamy pomagać państwowej instytucji należącej do tego zafajdanego państwa które i tak nas już obdziera na wszelakie możliwe sposoby? Ale mniejsza o to, chętnie oddałbym tej szkole wszystkie podatki jakie płacę, Vaty, dochodowe, akcyzy itp - pod warunkiem jednak że nie będę ich musiał odprowadzać do urzędu złodziejskiego czyt. skarbowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2013r. o 14:09
Pytanie:
jaki czynsz pobiera szkoła muzyczna od prywatnej szkoły muzycznej II stopnia?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jańcio Muzykant niezalogowany
1 października 2013r. o 14:16
Wszystko w tym państwie pada na ryj :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
1 października 2013r. o 14:18
Chodziłam do tej szkoły jako dziecko i skutecznie mnie zniechęciła do muzykowania. Mam nadzieję, że obecny system nauczania nie jest tak skostniały, jak 30 lat temu. Bo wtedy nie była do szkoła szczególnie przyjazna dzieciom. Nie lubiłam tej szkoły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2013r. o 15:28
ALE JAJA...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emma niezalogowany
1 października 2013r. o 15:59
Była dyrektorka pośrednio dzięki szkole robi karierę w UE. Może pomóc! Kiedyś prosiła o wsparcie, to teraz sama może wesprzeć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~EWA niezalogowany
1 października 2013r. o 16:32
ZMIENIĆ DYREKTORA I KSIĘGOWĄ JAK SOBIE NIE RADZA A NIE SZUKAĆ SZCZESCIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.