Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomóżmy Szkole Muzycznej
~wymyśliłam niezalogowany
1 października 2013r. o 16:45
Proponuję zorganizować koncert ,z płatnymi biletami.Zaproszenia rozesłać do wszystkich ważniejszych urzędasów .
Wydarzenie nagłośnić tych , a pieniądze zebrane z biletów przeznaczyć na wykładzinę itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2013r. o 19:06
~wymyśliłam napisał(a): Proponuję zorganizować koncert ,z płatnymi biletami.Zaproszenia rozesłać do wszystkich ważniejszych urzędasów .
Wydarzenie nagłośnić tych , a pieniądze zebrane z biletów przeznaczyć na wykładzinę itp.


Można też na przykład uprzedzać dzieci i rodziców o tym, że jakieś zajęcia są odwołane. Wtedy poczują się szanowani przez szkołę i może zaczną ją szanować i bardziej wspierać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
1 października 2013r. o 20:44
Pierwszą część atrykułu chyba pisał Pan Uściński. Po czym to można poznać ?? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2013r. o 22:05
pierwsza polowa lat 90...niezapomniany czas :)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bngfghj niezalogowany
2 października 2013r. o 10:26
Mi też przydałaby się pomoc. Może jakieś małe w dofinansowanie?? dawno nie kupowałam sobie ani butów, torebki...ble ble ble, a co my jakaś społka charytatywna!!! :P :P :D :D :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2013r. o 10:51
~bngfghj napisał(a): Mi też przydałaby się pomoc...a co my jakaś społka charytatywna!!! :P :P :D :D :D :P
To nie było skierowane do tych, którzy potrzebują pomocy :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2013r. o 21:28
Monika Florkowska? Chyba Iwona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2013r. o 1:07
Należy dodać, że w grupie ludzi z Bolesławieckiego Ośrodka Kultury był ówczesny Dyrektor Pan Franciszek Uściński. To dzięki jego zaangażowaniu i determinacji powstała Szkoła Muzyczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.