Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomóżmy Szkole Muzycznej
~ja niezalogowany
3 października 2013r. o 13:29
Bolesławieccy urzędasy bardzo lubią się przechwalać szkołą muzyczną i jej uczniami- na koncertach noworocznych i innych mają piękne gadki na ten temat a budynek szkoły schodzi na psy . Rodzice czekający na swoje dzieciaki w czasie popołudniowych zajęć przesiadują na schodach-żałosne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GOŚCÓWA niezalogowany
4 października 2013r. o 9:46
Nie no błagam , kogo to ma obchodzić nas mieszkańców? Do kogo ten apel? No jak sama nazw wskazuje prosze się zwrócić do urzędników państwowych , jeszcze tym będą tu ludzi dręczyć :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieciu niezalogowany
15 października 2013r. o 14:54
Nie Monika, a Iwona Florkowska. Chodziłam do tej szkoły od początku jej istnienia, nigdy nie była jakaś wypasiona, ale miło wspominam. Od zawsze kasy było mało, bo i w kraju rozwój kulturalny pod psem, jedynie w większych miastach tego typu szkoły radzą sobie lepiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zaza niezalogowany
23 listopada 2013r. o 17:15
Czytając te wypowiedzi czuję niewypowiedziany smutek. Ludzie dlaczego tacy jesteście? Negatywni,sfrustrowani, zyjecie w takim pięknym mieście / chyba widzę to i doceniam,bo nie jestem stąd/,ostatni galowy koncert z okazji XXX lecia PSM dostarczył mi cudownych wrażeń, życzę więcej wrażliwości i szacuknu do siebie i świata...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.