Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Studnie w Kamerunie
2900
#falco nieaktywny
6 października 2013r. o 18:21
masz naleciałości z ORMO?
pytam bo dalej węszysz niczym pies tropiący :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2013r. o 18:40
falco napisał(a): masz naleciałości z ORMO?
pytam bo dalej węszysz niczym pies tropiący :D


Powtórzę Filipie, bo chyba nie zrozumiałeś. Po co zabierasz głos, skoro nie chcesz pomóc tej inicjatywie? Jak zwykle pieprzysz od rzeczy. Kogo w temacie to interesuje, że ty nie jesteś parafianinem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 października 2013r. o 18:50
pieprzę bo zawsze mówiłem ,,nie ma to jak dobrze popieprzyć,, :P
a jeśli ty nie zrozumiałeś aluzji do słowa ,,parafianin,, to już nie mój problem a twój ... :odnieś się do Wikipedii tyle mogę ci doradzić bo edukować cię nie mam zamiaru bo nie taka moja tu rola ani zamiary...
kumasz?...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
7 października 2013r. o 18:07
Może Bazylika się przyłączy do tej akcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
7 października 2013r. o 18:29
Szczytna inicjatywa .Dobrze ,że można pomóc potrzebującemu. Jednak przy takich inicjatywach , zawsze nachodzi mnie refleksja - jak to jest w tym świecie ,że biedak pomaga biedakowi ?? A gdzie ci , którzy obracają miliardami ?? I nie trzeba przypominać o uchu igielnym...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2013r. o 15:57
~Bolecnauta napisał(a): Znakomita inicjatywa. Brawo z tej strony nie znałem księdza Gołębiowskiego.
Myślę,że dużo ludzi go nie zna,a źle się wypowiada na jego temat. Jestem parafianką od ponad 30-tu lat i chyba się już przyzwyczaiłam do ciągłego dążenia do doskonałości i nie uważam aby to było złe i powiem więcej drażni mnie w innych parafiach np. zachowanie ministrantów.Kręcą się ,wiercą ,śmieją podczas mszy.Nasz ksiądz proboszcz trzyma wszystko w'' ryzach''.Myślę,że jest dobrym pasterzem, to i jego owce są dobre dlatego tak chętnie pomagamy potrzebującym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
8 października 2013r. o 20:18
No to ciekawe masz zainteresowania skoro podczas eucharystii zwracasz uwagę na biegających knypków.
Marny argument.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
9 października 2013r. o 9:15
Motywacja napisał(a): Marny argument.


Raczej Twoja wypowiedź :)

Podobnie jak parafianka, znam Józefa Gołębiowskiego ponad trzydzieści lat.
Pomimo wielu różnic, wciąż Go cenię.
Właśnie za DYSCYPLINĘ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza