Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szpital Powiatowy oszukany
~Anonim niezalogowany
6 października 2013r. o 10:48
Szpital powiatowy to dziadostwo. Taka była opinia ludzi z ostatniej przemilczanej sondy na portalu.
Odrapany szpital w Lubaniu zjada tą odmalowaną umieralnię na śniadanie.
Gdzie nie spytam to wszyscy jeżdżą do Lubania co aż mnie trochę zdziwiło.
Doświadczenia z naszym szpitalem mam, z Lubańskiego nie, ale im wierzę bo pomocy moja rodzinka doświadczyła tam już nie raz włącznie ze mną.
Na dodatek są niekompetentni bo jakiś fr ajer zrobił ich w bambuko z fakturą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7992
#marek2323 nieaktywny
6 października 2013r. o 10:58
co do obsługi i leczenia masz racje tragedia maja przestarzale metody a jak to jeden lekarz określił z innego szpitala archaiczne z brakiem pomysłu prędzej człowieka wykończa niż uratują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szymon niezalogowany
6 października 2013r. o 11:44
Serdeczne gartulacje dla działu księgowości a zwłasza dla Pani Kamili... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.... niezalogowany
6 października 2013r. o 12:31
ciekawe kto teraz za to odpowie??i czy poniesie konsekwencje. takie blędy są niedpopuszczalne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2013r. o 12:54
~.... napisał(a): ciekawe kto teraz za to odpowie??i czy poniesie konsekwencje. takie blędy są niedpopuszczalne

PODOBNO jest aż upomnienienie :) Polacy nic się nie stało :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.... niezalogowany
6 października 2013r. o 13:01
no to fest. osoba ktora przelała ta kwote powinna ja teraz zwrocic, niekompetancja i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-? niezalogowany
6 października 2013r. o 13:15
Jak naPIszesz to po raz trzeci,to ją zwolnią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
6 października 2013r. o 14:40
zartownis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego