Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie chcieli oddać rzeczy lokatorom
~ niezalogowany
8 października 2013r. o 18:56
tez slyszalem co nieco moi znajomi tam tez mieszkali,prad i woda byla blokowana ,dzieci przebierala na korytarzu,nienadarmo wiecznie stoi na bolec info do wynajecia. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2013r. o 19:00
~ napisał(a): tez slyszalem co nieco moi znajomi tam tez mieszkali,prad i woda byla blokowana ,dzieci przebierala na korytarzu,nienadarmo wiecznie stoi na bolec info do wynajecia. :>


a dlaczego blokowali prąd i wodę ?? to już przegięcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2013r. o 19:05
~Mateusz napisał(a): Również tam mieszkalem wraz z moja narzeczona i malutka coreczka, z platnosciami nie bylo zadnych problemow, wyremontowalismy wynajmowane mieszkanie, wplacilismy kaucje, ktorej oczywiscie nie ODZYSKALISMY!!!!! Podpisana mielismy umowe z dwumiesiecznym, wypowiedzeniem, ktora wlascicielka bezczelnie ukradla nam z wynajmowanego mieszkania po czym kazala nam sie z dnia na dzien wyprowadzic z lokalu, poniewaz stwierdzila, ze juz nie posiadamy zadnych dokumentow dajacych nam prawo tam mieszkac.


to jest smieszne to swiadczy o tych ludziach mją jakiś DE -leżak i łaszą sie na jkieś sztućce czy ząruwki to smiech i idiotyzm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdzichu niezalogowany
8 października 2013r. o 19:05
z tego co ja słyszałem to mieszkania w tym budynku sa obskurne wiec nie wiem co tam jest do demolowania.... wlasciciel w ogole w nie nie inwestuje a wymaga tak duza kwote za wynajem, wiec nie ma sie co dziwic, ze na bolec wciaz pojawiaja sie nowe ogloszenia i nie ma chetnych lokatorow, pozatym okolo 7km od boleslawca... porazka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2013r. o 19:08
~zdzichu napisał(a): z tego co ja słyszałem to mieszkania w tym budynku sa obskurne wiec nie wiem co tam jest do demolowania.... wlasciciel w ogole w nie nie inwestuje a wymaga tak duza kwote za wynajem, wiec nie ma sie co dziwic, ze na bolec wciaz pojawiaja sie nowe ogloszenia i nie ma chetnych lokatorow, pozatym okolo 7km od boleslawca... porazka


a kto wynajmuje od wiejskich ćwoków i jeszcze za taka cenę " kosmos" gdzie najmujący targuje każdy grosz ..to prawie jak mgła smoleńska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2013r. o 19:28
~ napisał(a): tez slyszalem co nieco moi znajomi tam tez mieszkali,prad i woda byla blokowana ,dzieci przebierala na korytarzu,nienadarmo wiecznie stoi na bolec info do wynajecia. :>


Ja pierdu to kołchoz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2013r. o 19:30
rafi napisał(a): :D brak tu szampana i kwiatów :D



Oddaj zarówki oddaj zarówki ale interwencja normalnie jak TVN 24 na zywo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2013r. o 19:33
~ napisał(a): tez slyszalem co nieco moi znajomi tam tez mieszkali,prad i woda byla blokowana ,dzieci przebierala na korytarzu,nienadarmo wiecznie stoi na bolec info do wynajecia. :>


Budynek jak w |Trzebieniu podobna atmosferka nie przyznałbym sie że tam mieszkałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza