Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie chcieli oddać rzeczy lokatorom
~TomTom niezalogowany
14 października 2013r. o 23:08
Byłem tam oglądac mieszkania, chyba 6 lub 7 i żadne nie nadawało się do zamieszkania od zaraz!! Wszystkie powinny zostac najpier wyremontowane zanim ktoś w nich zamieszka. Jakis koleś, który tam sobie dorabiał (sąsiad) opowiadał, że każdy kto zamieszkuje to sobie najpierw remontuje ale na własny koszt!! W każdym mieszkaniu o ile można nazwac to mieszkaniem jest coś uszkodzone, obdrapane ściany, brudne kafelki się ruszają a ogólny widok tych mieszkań to jak za czasów komuny a płytki kiedyś jak tam w łazience 20 lat temu były takie same w toaletach na dworcach PKP... Dla mnie szok i współczuje tym co tam mieszkają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2013r. o 13:30
jakaś paranoja ci ludzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ile sobe cenia za te mieszkania niezalogowany
15 października 2013r. o 14:54
jaka cena? wie ktoś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bierta chaty niezalogowany
15 października 2013r. o 19:06
Pani sie ogłasza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxxx niezalogowany
15 października 2013r. o 20:41
~ile sobe cenia za te mieszkania napisał(a): jaka cena? wie ktoś?


od 550 za kawalerkę do 720 za mieszkanie 3 pokojowe, jakoś tak. Kaucja to dwukrotność czynszu.... plus jakieś 250 zł za ogrzewanie w zimie i do tego jakies z d***y wzięte opłaty dodatkowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2013r. o 23:17
~ile sobe cenia za te mieszkania napisał(a): jaka cena? wie ktoś?

Cena jest nie adekwatna do warunków jakie tam panują no i pamiętaj, że płacąc kaucję, która wynosi 2 razy czynsz zapominasz, że ją zobaczysz z powrotem!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ceny niezalogowany
17 października 2013r. o 7:47
ceny raczej nie wygórowane...za mieszkanie w tak urokliwej miejscowości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.. niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 17:04
za taką cenę to wynajmuję mieszkanie w Bolesławcu, nie muszę dojeżdżać, ogrzewanie miejskie a nie gazowe i osoby które mi wynajmują są NORMALNE, a kaucja wyniosła mnie mniej niż czynsz, a tam dwa razy więcej... nie polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza