Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ocena jakości życia w Bolesławcu

10121
#WAN nieaktywny
11 października 2013r. o 17:37
Motywacja napisał(a):
~ napisał(a): zdecydowanie za niskie zarobki względem panujących cen!Mało miejsc rozrywkowych kręgielni czy też innych ciekawych miejsc gdzie można byłoby udać się całą rodziną!).

Jak nie macie pieniędzy to i tak byście nie chodzili. Jak można narzekać na brak rozrywki, jednocześnie płakać z powodu niskich zarobków.
Się zdecydujcie.
Chcieliście ,,kompleks" pływalny to macie. jaki jest, taki jest i kto tam teraz chodzi?



A ty co, jakiś moderator jesteś? "Chcieliście", "macie", osobiście nie należysz do tej społeczności? Wydajesz jedynie sądy, sam natomiast jesteś ponadto?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
11 października 2013r. o 17:47
WAN napisał(a): "Chcieliście", "macie", osobiście nie należysz do tej społeczności?

No jak wiadomo dzieci i ryby głosu nie mają, do gimnazjum chodzę więc prawa decyzji o czymkolwiek nie mam. Pozostaje mi jedynie komentowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
11 października 2013r. o 17:52
trzeba przemyslec czy masz prawo krytykowac ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
11 października 2013r. o 17:53
A czemu nie miałbym prawa ,,KOMENTOWAĆ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
11 października 2013r. o 18:02
Eeeee"krytykować"on napisał.
Maniek nie śpij :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
11 października 2013r. o 18:04
Doskonale wiem, co napisał. Wiem również, co ja napisałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
11 października 2013r. o 18:05
Aaaaaaa :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ejot niezalogowany
11 października 2013r. o 19:06
Moja odpowiedź: źle. Powinno być "bardzo źle", ponieważ sądzę,że Bolesławiec w niedalekiej przyszłości stanie się miastem przejazdowym wschód - zachód. W tej chwili tego jeszcze nie widać, bo większość ludzi młodych i w średnim wieku tylko wyjeżdża do pracy za granicę i wraca z kasą, którą rodzina wydaje (wyżywienie, media - bardzo drogie i in.). Gorzej będzie, jak wyjadą na stałe i urodzi się następne pokolenie już nie w Polsce -oni na pewno już nie wrócą. A emerytów i rencistów już nie będzie - tak widzę przyszłość Bolesławca i większości miast w Polsce, jeżeli władze nie zrobią nic w tym temacie, albo będą się trzymać tego, co robią teraz.
Dużo tego, ale trochę gorzko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza