Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ocena jakości życia w Bolesławcu

~niemra niezalogowany
11 października 2013r. o 19:27
~ejot napisał(a): Moja odpowiedź: źle. Powinno być "bardzo źle", ponieważ sądzę,że Bolesławiec w niedalekiej przyszłości stanie się miastem przejazdowym wschód - zachód. W tej chwili tego jeszcze nie widać, bo większość ludzi młodych i w średnim wieku tylko wyjeżdża do pracy za granicę i wraca z kasą, którą rodzina wydaje (wyżywienie, media - bardzo drogie i in.). Gorzej będzie, jak wyjadą na stałe i urodzi się następne pokolenie już nie w Polsce -oni na pewno już nie wrócą. A emerytów i rencistów już nie będzie - tak widzę przyszłość Bolesławca i większości miast w Polsce, jeżeli władze nie zrobią nic w tym temacie, albo będą się trzymać tego, co robią teraz.
Dużo tego, ale trochę gorzko.
popieram,gdybym nie jeżdziła do Niemiec to bym z głodu umarła z emerytury naszej polskiej.Wracam z Niemiec z pracy z kasą i prawie na wszystko mnie stać ,no prawie na wszystko,czuję się pewnie z kasą w kieszeni.Młodzi uciekajcie stąd,tu dorobicie się tylko garba,na Zachodzie są o wiele lepsze perspektywy,szybciej się dorobicie.Też bym została tam,ale już nie ten wiek,gdybym była młodsza to już by mnie tu nie było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
11 października 2013r. o 21:21
Miasto jest piękne.Ludzie są wredni -na szczescie mniejszosc.Wolę w Bolesławcu jesc chleb ze smalcem niż byłym faszystom d..y podcierac .Mam swoja godnść czego i takim jak niemra życze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiolizna niezalogowany
11 października 2013r. o 21:56
Miasto było i jest piekne. Co do reszty to cholera wie. Ale wkrotce bede na starych smieciach i sie okaże sie jak sie zyje :D Mam nadzieje, ze przezyje i dziecko utrzymam! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2013r. o 22:08
~kaj napisał(a): Wolę w Bolesławcu jesc chleb ze smalcem niż byłym faszystom d..y podcierac .


zyczymy ci bys nauczyl/a sie kiedys czegos wiecej niz tylko podcieranie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
11 października 2013r. o 22:17
2/10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
11 października 2013r. o 22:19
~ napisał(a):
~kaj napisał(a): Wolę w Bolesławcu jesc chleb ze smalcem niż byłym faszystom d..y podcierac .


zyczymy ci bys nauczyl/a sie kiedys czegos wiecej niz tylko podcieranie


A co innego tam robią emerytki? Ja mam emeryture całe 960zł i spokojnie żyje .Uczyc sie już nie musze bo kiedys uczyłem takich jak Ty i mimo ze czuje sie oszukany to na swoje Panstwo nie pluje
A miasto jest piękne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiolizna niezalogowany
11 października 2013r. o 22:25
Nie nam oceniac kto i po co wyjezdza za granice. Kazdy ma prawo wyboru. Ci zostaja w kraju to pelen podziw za wytrwalosc, a ci co wracaja to powodzenia czyli wlasnie pozyczylam samej sobie szczescia :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2013r. o 0:40
Zbyt mało miejsc pracy i zdecydowanie za niskie zarobki względem panujących cen!Mało miejsc rozrywkowych(nie w sensie dyskotek, a bardziej kręgielni czy też innych ciekawych miejsc gdzie można byłoby udać się całą rodziną!).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.