Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pedofil na Facebook

4560
#Wiolizna nieaktywny
22 października 2013r. o 11:09
Uwaga!

Na Facebook krąży pedofil. Podszywa sie pod różne osoby, a to pod niejaką Dorotę Kowalska, a to pod Anne Lisiecka. Może być każdym, był już fizjoterapeutką, położną, lekarzem od chorób dziecięcych. Za każdym razem wypytuje o dzieci, prosi o wysłanie zdjęc stópek, stópek opartych o posladki, przy piersi, o akty dziecięce. Uważajcie drogie mamy i nie publikujcie nagich zdjęc swoich dzieci, chrońcie swoje dzieci i dane osobowe. Na Facebook zaczynamy już akcję. Jesli któraś z mam ma jakąś podejrzaną rozmowe w archiwum na Facebook to proszę dać znać.

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
22 października 2013r. o 13:15
up !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11422
#mineralna nieaktywny
22 października 2013r. o 13:19
takie sprawy zgłasza się na policję, sama akcja na facebooku nie pomoże
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karola niezalogowany
22 października 2013r. o 16:42
TAKICH LUDZI POWINNI NA DOZYWOCIE SKAZYWAC -.-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2013r. o 17:29
wszytsko przez face zbooka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pani O niezalogowany
22 października 2013r. o 19:01
do góry zatem niech wszyscy będą czujni...smutne jest tylko ze są takie osoby które na podstawie fb- kowej rozmowy są skłonne udostępniać zdjęcia własnych dzieci - litości!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
22 października 2013r. o 20:36
No chyba głupszego tematu, prócz wypowiedzi łysego piotra nie widziałem.
Zdradźcie sekret drogie mamusie jak ów pedofil was znajduje? hmmm? Nie wiecie a to wam powiem. Facebook stał się waszą wyrocznią, same udostępniacie zdjecia typu: ,,pierwsza kupka jacusia, pierwszy szczoszek małgosi" , co więcej publikując owe zdjęcia na swoim profilu, nie zazanczacie, że mogą je oglądać tylk owasi znajomi(w sumie też trzeba być psychicznym, żeby dla kogolwiek umieszczać w portalach społecznościowych zdjęcia swoich maluchów. Znam cię? Jak tak to gdy będę chciał zobaczyć twoją pocięchę to sam przyjdę osobiście). A zresztą komu to się mówi. Nie chcę wyjść na arcybiskupa michalika, ale jednak powiem. Same jesteście sobie winne. Dziwne, że ja nigdy nie otrzymałem propozycji wysłania komukolwiek zdjęć ze swoim dzieckiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
22 października 2013r. o 20:55
mija 15 lat i taka nastolatka chce przebic sie przez morze jej podobnych polnagimni zdjeciami z lazienki czy pokoju. slawa ma swoją cene czasami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.