Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pedofil na Facebook

~Motywacja niezalogowany
22 października 2013r. o 20:58
mir.ko
Twój błysk to już z pewnością radziecka satelita szpiegowska dostrzegła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
22 października 2013r. o 21:05
lekcje odrobione ze siedzisz na fejsie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ann niezalogowany
22 października 2013r. o 23:50
takiego to odrazu wali sie na miche
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2013r. o 0:04
~ napisał(a): wszytsko przez face zbooka
Acha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
23 października 2013r. o 7:08
Nie no co to za tok myslenia w ogole? Jak mozna winic matke dziecka za to ze ktos jest pedofilem? Nie chodzi o to ze publikuja zdjecia, bo akurat maja takie prawo, bo kazdy jest wolnym czlowiekiem, bo powinna byc swoboda, BO PRZEZ TAKICH OSOBNIKOW TYPU PEDOFIL NIE MOZNA WSTAWIC ZDJECIA DZIECKA! Widze, ze niektorym udziela sie rozumowanie ABP z tv. Jeszcze mi napiszcie, ze dzieci sa wszystkiemu winne, bo za malo milosci od rodzicow dostaja! Masakra!

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2013r. o 14:28
Wiolizna napisał(a): Nie no co to za tok myslenia w ogole? Jak mozna winic matke dziecka za to ze ktos jest pedofilem? Nie chodzi o to ze publikuja zdjecia, bo akurat maja takie prawo, bo kazdy jest wolnym czlowiekiem, bo powinna byc swoboda, BO PRZEZ TAKICH OSOBNIKOW TYPU PEDOFIL NIE MOZNA WSTAWIC ZDJECIA DZIECKA! Widze, ze niektorym udziela sie rozumowanie ABP z tv. Jeszcze mi napiszcie, ze dzieci sa wszystkiemu winne, bo za malo milosci od rodzicow dostaja! Masakra!


Ale powiedz mi co za dziwny czlowiek daje nagie zdjecia swoich dzieci na FB? a druga sprawa, jakim trzeba byc dziwny czlowiek , zeby po krotkiej rozmowie wysylac komus zdjecia swoich dzieci?!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
23 października 2013r. o 14:44
Dokładnie myślę tak jak przedmówca napisał, ale to zniknęło w niezbadanych okolicznościach, tak samo jak odpowiedź na pytanie czy do szkoły jestem przygotowany. Pytanie widnieje, a mojej kulturalna odpowiedź już nie.

Przestańcie się troszczyć o śmieszną mamonę, przestańce gonić za zachodem. Sprawmy, by tu był zachód. Mamy możliwości, wszystko zależy od nas. Nakarmy ubiego, wysłuchajmy biedaka, pocieszmy smutnego, dajmy dojść cierpiącemu do królestwa.
W kazdym z nas płynie jedna, słowiańska krew. Niech nie będzie ona powodem do kłótni. Przecież wszystkim nam zależy na dobry, spokojnym życiu. Zjednoczmy się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiolizna niezalogowany
23 października 2013r. o 15:01
Nie słyszalam, zeby ktokolwiek na FB pokazywal zdjecia swoich nagich dzieci. Nie osądzajmy kobiet ktore wyslaly zdjecie stopek czy tym podobne foty do kogos kogo nie znają. Mógl je dobrze podejsc. Tacy chorzy ludzie zazwyczaj są mega inteligentni. Ja z pewnoscia nie pokazałbym takich fotek, a juz na pewno nie robilabym tego typu zdjec, ale wezmy np taka sytuacje: Jest sobie grupa tematyczna przykladowo "Pomagamy doradzamy mamom" i kobiety w wiekszosci znajome sobie, rozmawiaja miedzy soba. Do takich grup dolączaja rózne inne kobiety te ktorych sie nie zna tez i rowniez sie wypowiadaja. NO i teraz ktos kto szuka naprawde pomocy w jakims temacie daje sie wciagnanc w dyskusje z kims kto baaaaaaaaaardzo chce pomoc, manipuluje do tego stopnia, ze udaje mu sie przekonac do wyslania takich fotek, bo np jak obejrzy zdjecie stopek dziecka to bedzie mogl stwierdzic co jest nie tak, a potem np okazuje sie, ze lepiej bedzie jak te stopki beda oparte o posladki lub o cos innego no bo bedzie lepiej widac... NO i co? Sa ludzie, ktorzy naprawde daja sie w to wciągnac, ale nie mozemy ich za to winic. Ja tak mysle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.