Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Starosta odpowiada Pokładkowi i wyjaśnia wątpliwości
~ niezalogowany
8 listopada 2013r. o 22:57
do dalej za dużo nie wyjasnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
9 listopada 2013r. o 0:59
~ napisał(a):
~Bolesławianin napisał(a): I pomyśleć, że Pani Maria Szydłak, tak niekompetentna, tak niesubordynowana mogła pełnić tak odpowiedzialne stanowisko w Starostwie Powiatowym?

... a może Pan Starosta znalazł sobie kozła ofiarnego?


mogła? przecież cały czas je jeszcze pełni od kilku lat zresztą, przecież nikt jej nie zwolnił...


...po tym, co odpowiedział Starosta, o ile to prawda, powinna ponieść konsekwencje służbowe. W najwyższym wymiarze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2013r. o 11:34
~Bolesławianin napisał(a): ...po tym, co odpowiedział Starosta, o ile to prawda, powinna ponieść konsekwencje służbowe. W najwyższym wymiarze.

no niby tak ale jakoś w to wątpię że ją zwolni, ale czytając "PROTOKÓŁ NR 29/2013 z posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Infrastruktury Powiatu w dniu 23 września 2013r." nie chce się wierzyć że Skarbnik używa takich "sformułowań", wiedząc że jest protokolantka, która każde jej słowo protokołuje bo taką ma zresztą pracę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bol niezalogowany
9 listopada 2013r. o 13:23
~Bolesławianin napisał(a): I pomyśleć, że Pan Maria Szydłak, tak niekompetentna, tak niesubordynowana mogła pełnić tak odpowiedzialne stanowisko w Starostwie Powiatowym?

... a może Pan Starosta znalazł sobie kozła ofiarnego?


Gdzieżby jakiś polityk powiedział "to ja spiep..yłem"..ratować siebie za wszelką cenę..a co z tego że obrzucam gnojem..rączki się umyje..ale słoma z butów wystaje proszę Państwa..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mis niezalogowany
9 listopada 2013r. o 13:58
staŃmy w obronie skarbnika i pracowników, powiedziała prawdę jak jest a pracownicy nie mieli parcia na sukces, jak napisał CP tylko im kazał, akcja w obronie 11.11.13 w samo południe podczas święta , anonimus - przypomnijmy sobie ACTA, podaj dalej, niech będą nas tysiące
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wyborca niezalogowany
9 listopada 2013r. o 15:07
Popieram powyższą akcję. Starosta wystąpi aż 2 razy jak prawdziwy rasowy polityk, najpierw w kościele a potem na Rynku - wybory za pasem, więc trzeba się pokazać. Po tym, jak biegał a przecież to człek wielki, za Protasiewiczem po jejgo wygranej (szemranej) w Karpaczu, czas na bolesławieckie podwórko. Pani Skarbnik, przemiła Osoba, to nie kozioł ofiarny a bardziej baranek oddany na cześć Wielmożnego!!! Czapka z głowy z okazji Święta Niepodległości, ciekawe, czy w czasach komuny Imć Waść Starosta też to Święto tak hucznie obchodził, to pytanie retoryczne, oczywiście .... .[img=1384006058_ju36ftz.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Akcja Oskar dla Starosty. niezalogowany
9 listopada 2013r. o 15:25
Jak wielki Hudini w tym samym czasie ale o różnej porze:

Informacje z portali o występach Pana Starosty 11 listopada:

Istotne: 2 występy, w kościele i na Rynku:
http://www..../a9655.php ( 12.43)

wBolesławcu:
katole już bez mowy w kościele? ale za to o 12.40 czyli trzy minuty wcześniej - jak fajnie posłuchać dwa razy Starostę ...
http://wboleslawcu.pl/wydarzenie/95-rocznica-odzyskania-niepodleg%C5%82o%C5%9Bci

strona Starostwa:
najpierw kosa na Skarbniczkę, ale program występu też jest:

powiatboleslawiecki.pl/706-95-rocznica-odzyskania-niepodległości.html
Co ciekawe bez występu w kościele? Li diabeł, będzie czy nie będzie ot jest pytanie, ja fan chcę, chcę jeszcze, jeszcze słów Naszego Starosty słuchać bez końca.
;( ;( ;(

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Były pracownik niezalogowany
9 listopada 2013r. o 15:42
Miałem to nieszczęście pracować z panią Szydłak...
BARDZO NIE MIŁA osoba a przy tym przykład typowego urzędasa !!!
Razem w duecie z panią Kujawińską w tamtym czasie tworzyły BARDZO NIE MIŁĄ atmosferę oraz sytuację w starostwie...
Po odejściu pani Kujawińskiej towarzysze z ,,L.S.D. i P.e - łO. posadzili ją na ten stołek...
Wcale nie było by mi żal gdyby ją towarzysz starosta pozbawił pracy przy tej okazji...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.