Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obchody Święta Niepodległości
~ niezalogowany
12 listopada 2013r. o 17:36
skorn napisał(a): A tak chciałeś rewolucji. .....


Rewolucją nazywasz wyrywanie drzewek rosnących przy drodze ,niszczenie chodników ,podpalanie samochodów itp :) ??

No chyba że drzewka stały po lewej stronie drogi :)
To drzewka lewackie były :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 listopada 2013r. o 17:38
wiesz dobrze że takie głupawe teksty(,,towarzysz,,) mnie nie ruszają a Ciebie- czego nie widzisz- tylko ośmieszają...

napisz w jakim to marszu uczestniczyłeś ,,patrioto,, od siedmiu boleści...
czy na samą myśl o uczestnictwie w takim miałeś ,,pełne gatki,, :P

i jeszcze jedno...chuligańskie wybryki tobie podobnych ,,patriotów,, nie mają nic wspólnego z tym o czym ja pisałem pisząc o ogólnopolskim sprzeciwie wobec władz...
tylko ty nie jesteś w stanie tego objąć swoim małym rozumkiem...
Twoją walką o ,,wolność ,, jest klepanie w klawisze kompa i kiedyś być może swoim dzieciom czy wnukom będziesz opowiadał bajeczki typu-jam ,,kombatant,,wnusiu... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
12 listopada 2013r. o 17:46
jacek i placek widza tylko podział na: jarkowców, tuskowców i lewaków. Nie wymagaj zbyt wiele
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2013r. o 17:56
alter napisał(a): Powyżej przykład bardzo niskiego poziomu dyskusji. Jakieś konfabulacje, brak kultury. Nie ma z kim dyskutować.


Pewnie dlatego że poziom dyskusji trzeba dostosowywać do poziomu obiorcy. :P

Zmoderowano 12.11.2013 godz.21:31 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
12 listopada 2013r. o 18:13
Jarałem się? Coś ci się chyba pomyliło. Twierdziłem, że warto skorzystać z okazji i posłuchać znienawidzonego przez was na żywo, bez obróbki tefałenowskiej, bez wyrywania z kontekstów itp.
Ale ty i tak wiesz najlepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
12 listopada 2013r. o 20:11
falco napisał(a): alter czy ja czasem nie napisałem coś o kominiarkach?
nadal twierdze że ktos kto zakrywa twarz czymś takim nie ma czystych zamiarów wiec? ;)
ciekawe czy tak odważny byłby jeden z drugim ,,patriota,, gdyby w budce nie był policjant tylko ,,czerwonoarmiejec,,z kałaszkiem w łapie... pamiętacie zapewne że każda ambasada jest chroniona prawem międzynarodowym i co robią nasi bracia za ,,wielkiej wody,, kiedy ich ambasadom coś zagraża...
najpierw strzelają a resztę...mają gdzieś

oby ten ,,marsz niepodległości,, był ostatnim na jakie władze Warszawy zezwoliły...


Podczas protestów w PRLu też zakrywano twarze bo służby robiły fotografie i kręciły filmy.

Potępiasz MArsz kiludziesięciu tysięcy Polaków w kontekście rozróby kilkudziesięciu chuliganów?

Powinieneś popracować nad swoimi poglądami, bo zaczynają być dwuznaczne.

(...)

Dopisane 12.11.2013r. o godz. 20:11:



Zmoderowano 12.11.2013 godz.21:34 - powód: konsekwencja usunięcia cytowanego posta (moderator)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 listopada 2013r. o 21:14
moje poglądy są niezmienne :)
nadal jestem przeciwny temu rządowi a właściwie polityce jaką prowadzi
nadal jestem przeciwko funkcjonowaniu jakiejkolwiek z partii bo żadna z nich nie ma prawdziwego programu tylko bełkot z którego nic nie wynika...
nie ma tu nic z mojej ,,dwuznaczności,, :)
co do tych chuliganów to właśnie oni powinni zostać ,,wyniesieni ,, na butach i pałach Policji której ,,chore,, przepisy nakazują nie przekraczanie granic które łamane są przez rozwydrzone bandy ostatnich których można nazwać ,,patriotami,,
jak myślisz?....w strażaków gaszących płonącą tęczę rzucali kamieniami patrioci idący w którym marszu?
pisanie tutaj o patriotyzmie ma się jak ,,pięść do nosa,, i możesz pisać co chcesz a ja zdania nie zmienię ...
skopane dupy i obite pałami plecy wyleczyłoby wielu takich z ich,,patriotyzmu,,

dzielimy się sami a właściwie pozwalamy się dzielić tym na Wiejskiej będąc tylko pionkami w grze jaką oni prowadzą dążąc do swoich celów a jakie one są każdy myślący wie...
władza ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2013r. o 21:19
Szkoda ,że wczoraj demonstranci "chuligani" nie zastosowali się do zachowania minimum kultury ,podczas przemarszu ulicami stolicy.
Teraz nasz kraj musi przeprosić Rosję ,za akt agresji przy ambasadzie . Banda półgłówków mianująca się patriotami przyniosła wstyd i poniżenie reszcie narodu . To było naruszenie Konwencji Wiedeńskiej . Tylko co jełop jeden z drugim mogli o tym wiedzieć . Wstyd i hańba . Nie potrzeba nam takich patriotów"idiotów".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.