Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koncert charytatywny
5239
#Nieska69 nieaktywny
10 grudnia 2013r. o 11:45
Przyjdę z przyjemnością :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pascior niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 12:37
niech zdrowieje pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 13:09
Tak bardzo chciałabym przyjść na ten koncert, ale niestety rozchorowałam się. Życzę Pani Agnieszce szybkiego powrotu do zdrowia. Mam nadzieję, że uda się zebrać pieniążki i pomóc Jej. Niech nad Panią czuwają Anioły i niech Pani Bóg błogosławi. Mocno trzymam za Panią kciuki i modlę się za Panią!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 19:42
Muszę tam być,chcę pomóc!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 22:59
Samorząd Uczniowski I LO wraz z Firmą Uczniowską SWAT pragnie serdecznie zaprosić na koncert charytatywny "Muzyka dla życia", który odbędzie się we wtorek, 17. grudnia o godzinie 17:00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego.
Dochód z koncertu zostanie przekazany Pani Agnieszce Sobolewskiej.[img=1386712757_f87w6q0.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nieznajoma niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 14:01
Każdy jest w potrzebie.Mnie nikt nie pomaga finansowo.ledwo co mi starcza na życie nie mowiąc o opłatach.czasem mi brakuje kasy.więc nie zamierzam pomagać bo niestać.i nikt mi nigdy w życiu nie pomógł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 14:05
~Nieznajoma napisał(a): Każdy jest w potrzebie.Mnie nikt nie pomaga finansowo.ledwo co mi starcza na życie nie mowiąc o opłatach.czasem mi brakuje kasy.więc nie zamierzam pomagać bo niestać.i nikt mi nigdy w życiu nie pomógł


To przykre. Tutaj mamy do czynienia z ratowaniem życia, a nie pomocą w opłaceniu rachunków. Pomyśl zanim coś napiszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~żaloszki niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 16:18
~ napisał(a):
~Nieznajoma napisał(a): Każdy jest w potrzebie.Mnie nikt nie pomaga finansowo.ledwo co mi starcza na życie nie mowiąc o opłatach.czasem mi brakuje kasy.więc nie zamierzam pomagać bo niestać.i nikt mi nigdy w życiu nie pomógł


To przykre. Tutaj mamy do czynienia z ratowaniem życia, a nie pomocą w opłaceniu rachunków. Pomyśl zanim coś napiszesz.

Ty też czasami pomyśl!
Nieznajoma codziennie toczy walkę o każdy dzień życia. To, że nie będzie pomagać, nie znaczy, że od razu trzeba potępić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.