Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koncert charytatywny
~ niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 16:37
~żaloszki napisał(a): Ty też czasami pomyśl!
Nieznajoma codziennie toczy walkę o każdy dzień życia. To, że nie będzie pomagać, nie znaczy, że od razu trzeba potępić!

No to się rezygnuje z przyjemności typu komputer czy internet, Nie ma nie pomaga, sama swoim wpisem naraziła się na krytykę.

Zmoderowano 14.12.2013 godz.17:59 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:/ niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 16:47
Dla mnie to zabrzmiało jak chora zazdrość, nawet w tak ważnej sprawie .
A słowa "mi nikt nie pomaga" są nierozsądne :/ bo może przyjść czas, że zdarzy się taka sama sytuacja i wtedy inaczej spojrzy się na ludzi i pomoc z ich ręki. Są sprawy ważne i ważniejsze, a życie ludzkie należny do tych najważniejszych . A druga sprawa, to czy ktoś musi "ukłonić" się pierwszy, żeby jaśnie państwo mogło odwzajemnić ten ukłon ? A może to powinno być tak : sama nie mam, ale choć niewielkim grosikiem pomogę , może i kiedyś ktoś mi pomoże ... z takim podejściem nie dziwię się , że jest tak jak jest .
To co dajemy innym to samo otrzymujmy od innych , nie może być inaczej !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inny niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 19:49
~Nieznajoma napisał(a): Każdy jest w potrzebie.Mnie nikt nie pomaga finansowo.ledwo co mi starcza na życie nie mowiąc o opłatach.czasem mi brakuje kasy.więc nie zamierzam pomagać bo niestać.i nikt mi nigdy w życiu nie pomógł


Co za chamstwo! Ta kobieta jest matką, może osierocić dwójkę małych dzieci. Ma najgorszego z możliwych nowotworów i dopiero 32 lata. Jak jej nie pomóc? Jak nie dać nadziei na normalne życie? Człowieku pomóż tyle ile możesz, albo nie wypowiadaj się w tak brutalny sposób! Może Ciebie też spotkać taki los! Pomyśl o tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 20:29
Byłam na koncercie,pomogłam ile mogłam.,było duźo ludzi,którzy przyszli również pomóc.Cieszę się,że mogłam pomóc.Życzę Pani Agnieszce dużo zdrowia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inny niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 14:06
Kochani, wiem że każdy ma swoje sprawy, swoje życie. Apeluję jednak, aby nie zapomnieć o Agnieszce i pomocy dla niej. Aby zbliżające się Święta mogła przeżyć z Rodziną mając nadzieję, że wkrótce pojedzie na operację, która uratuje jej życie. Agnieszko, jesteś bardzo dzielna, pamiętaj że jest mnóstwo życzliwych osób trzymających za Ciebie mooooocno kciuki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 14:55
~żaloszki napisał(a):
~ napisał(a):
~Nieznajoma napisał(a): Każdy jest w potrzebie.Mnie nikt nie pomaga finansowo.ledwo co mi starcza na życie nie mowiąc o opłatach.czasem mi brakuje kasy.więc nie zamierzam pomagać bo niestać.i nikt mi nigdy w życiu nie pomógł


To przykre. Tutaj mamy do czynienia z ratowaniem życia, a nie pomocą w opłaceniu rachunków. Pomyśl zanim coś napiszesz.

Ty też czasami pomyśl!
Nieznajoma codziennie toczy walkę o każdy dzień życia. To, że nie będzie pomagać, nie znaczy, że od razu trzeba potępić!




To prawda,przez "nieznajoma" przemawia raczej zgorzknienie ,które oznacza ,ze boryka sie ona z cięzkim losem i trudem przeżycia kazdego dnia,rozumiem ją,mam podobnie,utrata pracy i choroby ,mnie też nikt nigdy nie pomógł,ale raczej ubolewam ,że taki marny mój los,że nie jestem w stanie finansowo wesprzeć bardziej potrzebujących,pięknie jest pomagać,ale czasem jest tak ,ze można tylko goraco życzyć wyzdrowienia i modlić się,o ile mogę o tyle wysyłam napozytywniejsze myśli .pani Agnieszko ,z całego serca zycze powrotu do zdrowia. :) :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 15:02
Tak zgorzknienie, tylko nie w takim temacie, bo to zabrzmiało co najmniej podle i z zazdrością . A z tego co widzę ostatnio , to najgorzej płaczą i użalają się ci, co jakoś sobie rdzą i niejednokrotnie otrzymywali pomoc , tylko wolą o tym nie pamiętać. Przepraszam jeśli kogoś urażę, nie mam konkretnej osoby na myśli, ale rozejrzyjcie się dookoła . Bieda często idzie w parze z papierosem i piwkiem, bo na to stać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 15:26
wiem jedno, "co posiejesz, to zbierzesz", warto być dobrym dla innych, bo wszystko do nas wraca. Nie zawsze to muszą być pieniądze, czy dobra materialne, wystarczy dobre słowo, gest współczucia. Pani Agnieszka i jej bliscy mogą to czytać. Czym więcej takich postów jak powyżej tym bardziej wraca wiara w ludzi. Nie róbmy nikomu przykrości, bo oni nie chcą nas prosić o pomoc, ale nie mają innego wyjścia. To bardzo trudne, ale życie jest najważniejsze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza