Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Opłatek u emerytów i rencistów
~ niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 23:04
~kaj napisał(a): Kiedys już pisałem.Człowieku małej wiedzy .Idz do zrodła to sie dowiesz,komu ile i do czego dopłacają.A zapisać może sie kazdy czy jedzie czy nie na turnus.Ja akurat jade co roku i jestem zawsze zadowolony,dlatego zawsze kogoś skieruję do SON i o dziwo ten łańcuszek sie wydłuża.Polecam.W 2014r najtańszy turnus 940zł ,może sie tam spotkamy ,bo znowu jade-jak dożyje.Pozdrawiam pesymistow

Byłam u żródła, chyba w lutym, człowieku wielkiej niewiedzy. Pani w okularach poinformowała o turnusie w maju na pełną odpłatność. Powiedziała, że można sobie odpisać od podatku. "Jak się spodoba na turnusie to się pani zapisze". Dotyczyło to mojej ponad 80 letniej matki.
Było to przed spotkaniem organizowanym przez stowarzyszenie chyba z okazji Dnia Kobiet. Trochę nas te słowa zdziwiły, bo impreza była wcześniej niż turnus i też by mogła się spodobać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
14 grudnia 2013r. o 23:11
Poprzedni post napisałam nie zalogowana.
Pozdrawiam członków Związku Emerytów i Rencistów. Życzę zdrowia, długich lat życia i udanych zabaw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 17:41
~ napisał(a): Byłam u żródła, chyba w lutym, człowieku wielkiej niewiedzy. Pani w okularach poinformowała o turnusie w maju na pełną odpłatność. Powiedziała, że można sobie odpisać od podatku. "Jak się spodoba na turnusie to się pani zapisze". Dotyczyło to mojej ponad 80 letniej matki.
Było to przed spotkaniem organizowanym przez stowarzyszenie chyba z okazji Dnia Kobiet. Trochę nas te słowa zdziwiły, bo impreza była wcześniej niż turnus i też by mogła się spodobać.


Byłem na tej uroczystości z okazji Swiatowego dnia inwalidy ,było pięknie i to była jedna z wielu do jakich SON dopłaca ze składek, moich tez i ja sie nie zgadzam zeby dopłacac do osob obcych.Napewno nie odmowili zapisania na członka trzeba było to zrobić a zyczliwoscią SON jest przyjmowanie kilku osob na turnusy ktore nie są członkami po to by mogły sie zastanowic .To wszystko omawiane jest na walnych zebraniach i my członkowie takie decyzje podejmujemy.Trzeba rozumieć co ktos mowi a nie gadć głupoty.Ja własnie byłem w maju w Dąbkach.Super turnus a szefowa jak matka sie nami opiekowała a miała kim bo sami najstarsi ludzie byli na tym turnusie .Skoro mama ma ciebie mogłas wesprzeć ją zeby pojechała tez by miała opieke zpewniona.

Zmoderowano 15.12.2013 godz.20:01 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 19:19
~kaj napisał(a): Trzeba rozumieć co ktos mowi a nie gadć głupoty.
Skoro mama ma ciebie mogłas wesprzeć ją zeby pojechała tez by miała opieke zpewniona.
Mania wielkości? Zarząd mówi, a inwalidzi gadają głupoty.
Zmień podejście do ludzi.
Moja mama jest sprawna intelektualnie i umie korzystać z internetu. Ośrodki organizujące turnusy przedstawiają bogatą ofertę, więc miała w czym wybierać.
Kończę tę dyskusję ponieważ jest to temat o prężnie działającym Związku Emerytów i Rencistów, w którym przez długie lata społecznie działała również moja mama. U nich nikt nie jest nazywany obcym, jak to czyniłeś w poprzednim poście. Jeżeli nie jest członkiem, płaci za imrezę i jest przyjęty po przyjacielsku jak rodzina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 19:34
Nie Zarząd tylko Walne zgromadzenie a to zupełnie co innego to zebranie wszystkich członkow SON raz w roku.
Własnie płaci??? .Gratuluje wyboru bo każdy ma do tego prawo własnie dlatego 6 lat temu wypisałem sie od emerytow -miałem takie prawo. Pozdrawiam życze duzo ofert turnusowych no i zdrowia i jeszcze raz zdrowia....

Zmoderowano 15.12.2013 godz.20:02 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 19:51
~kaj napisał(a): Nie Zarząd tylko Walne zgromadzenie a to zupełnie co innego to zebranie wszystkich członkow SON raz w roku...
Pozdrawiam życze duzo ofert turnusowych no i zdrowia i jeszcze raz zdrowia....
Nie mówiło do nas Walne Zgromadzenie, tylko jedna kobieta w biurze.
Również pozdrawiam, co do zdrowia - wzajemnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 21:46
Nie należe do żadnej z tych organizacji bo jeszcze pracuję.Szanuje jednak działalność każdej z nich bo kazda co innego oferuje seniorom o czym informuje rownież bolec info.Podziwiam jednak ,,kaja'' ktory nie potrafił wytłumaczyc ze kazda osoba w biurze reprezentuje zdanie ogołu członkow SON bo trudno by w biurze siedziało kilkadziesiąt czy kilkaset osob.Może teraz Pani to zrozumie bo kaj chyba stracił już cierpliwość.
Gratuluje obu organizacjom ludzi ktorzy społecznie poswiecają swoj czas dla innych.Ciekawie czy kiedys zastąpią ich inni by kontynuować tą piękną idee.Ja wątpie bo teraz liczy się pieniądz ale obym sie myliła czego zycze przyszłym seniorom i osobom niepełnosprawnym.Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku wszystkim bolecnautom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
15 grudnia 2013r. o 22:47
Zrozumiałam wszystko. Osoba w biurze "mówi" w imieniu Walnego Zgromadzenia, a osoby "obce" "gadają głupoty"~kaj poniosło.
Myślę, że dość wykręcania kota ogonem. Nigdy nie miałam problemów z rozumieniem tego co ktoś do mnie mówi, chyba ze mówił niezrozumiale, bądź opieszale. Odnoszę sie do ludzi z szacunkiem i tego samego oczekuję.
Cenię ludzi pracujących społecznie w organizacjach, o których się pisze i mówi, a także tych, które dobro czynią w milczeniu. Jeżeli ktoś bedzie chciał mi jeszczcze coś wyjaśnić to w prywatnej wiadomości, bo temat nie ten.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza