Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

prezent

~ niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 15:42
witam czy ktos sie orientuje co teraz sie daje w prezencie na chrzciny?? zaznaczam ze mam byc chrzesna i to dziewczynka:-) dziekuje za pomoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 19:06
(...) A na prezent może być np złoty łańcuszek, bransoletka z imieniem(pełno takich na allegro) lub kolczyki, zawsze można też zapytać rodziców dziecka...

Zmoderowano 16.12.2013 godz.22:02 - powód: offtop (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 19:34
Dlaczego nikt nie pisze na temat? Myślę,że złote kolczyczki i jakieś 100-200zł do koperty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 19:47
~ napisał(a): Dlaczego nikt nie pisze na temat? Myślę,że złote kolczyczki i jakieś 100-200zł do koperty.

dzieki tez wlasnie myslalam o kolczykach,a pieniadze niby mowia ze to bedzie prezent dla rodzicow a nie dla dziecka ,i dlatego jestem w kropce ale dziekuje za odpowiedz:-) normalna odpowiedz bo co nie którzy w ogóle nie powinni korzystac z komputera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
16 grudnia 2013r. o 20:04
Kup Maleństwu zawieszkę z NMP, albo Biblię:)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
16 grudnia 2013r. o 20:29
(...)br /> Co do tematu...troszkę zgłupiałem ,bo chodzi tutaj jak rozumiem o chrzest dziewczynki,chrzciny zwykle robi się kilka tyg/mcy po narodzinach ,a tu ktoś proponuje kolczyki.
Nie za wcześnie? A może to dla mamy ;)

Wiadomo,że do prezentu najlepiej dodać coś na pamiatkę ze sklepu a'la Veritas.

Zmoderowano 16.12.2013 godz.22:04 - powód: offtop (moderator)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 20:32
E napisał(a): Kup Maleństwu zawieszkę z NMP, albo Biblię:)

sek w tym ze chrzestny kupuje to co napisalas(les) ale dzieki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
16 grudnia 2013r. o 20:34
A, to nie wiedziałam, że w gestii prezentów są jakieś reguły :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza