Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Telewizja Polonia w Bazylice Maryjnej
211
skorn
30 grudnia 2013r. o 22:49
przykłady?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
30 grudnia 2013r. o 23:29
~ napisał(a): A Katolika można nauczyć ze jest kulturalny i nie ubliża innym ludziom od "pedałów" - tu się "gender" wykłada... A kto jest bardziej zboczony? Pedał czy pedofil? I co napiszesz o noszeniu sukienek przez mężczyzn, bynajmniej nie mam na myśli Szkotów... Toż to typowy "GENDERYZM"...


Pedał to pedał nie ma co ściemniać. Określenie to jest potocznym na homo. Ja akurat nie uważam tego za ubliżanie :) A dlaczego ty tak uważasz?

Tylko głupiec waży, kto jest gorszy pedał czy pedofil.

noszenie sukienek przez mężczyzn? no proszę i kto ocenia po szacie? a mowa jest o skrzywieniu tożsamości płciowej, a nie o rzeczy tak błahej, jak to kto się jak ubiera.

Nie masz pojęcia o istocie gender. Ważniejsza jest dla ciebie powierzchowność i umysłowa płycizna, więc trwaj dalej w swojej niewiedzy.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
30 grudnia 2013r. o 23:37
emem napisał(a):
Bardzo mozliwe. Przeciez ja nie napisalem, ze tam nikogo nie bylo, tylko, ze wsrod moich znajomych nie ma duzego zainteresowania kosciolami, a przynajmniej o tym nie rozmawiamy.

Napisałeś, że pokazanie kościoła nie może być promocją miasta. Może, to często bardzo ciekawe obiekty. A to, że Twoi znajomi nimi się nie interesują? No cóż mogę powiedzieć.
emem napisał(a):
Ja bym nikogo nie wysylal na wojne.

Więc nie wysyłaj tam kobiet tym bardziej.
emem napisał(a):
~zacofany moher napisał(a):
Do trzeciego roku życia dziecko potrzebuje matki i przede wszystkim matki. I żadne genderowe "nauki" tego nie zmienią.


Ten poglad wynika wlasnie z tych "trydycyjnych" podejsc.

Ja nie wyraziłem swojego poglądu. Ja stwierdziłem fakt. Fakt poparty tysiącletnimi doświadczeniami. Nie znam ludzkiej cywilizacji, gdzie to mężczyzna odpowiadał za wychowanie dziecka. U Słowian taką granicą był wiek 7 lat.
To nie tradycja, którą można zmieniać. To natura.

emem napisał(a):
Komu wstyd? Tobie, ze nie potrafisz sie odnalezc?
Slowa tablet czy laptop czy email tez nie ma w jezyku polskim, a mimo to miliony Polakow tych slow uzywaja.

Czym innym jest zapożyczenie, a czym innym tworzenie słów niezgodnie z tradycją i duchem języka, bez żadnego sensu.
To drugie - to po prostu nieuctwo. W moim świecie nieuctwa należy się wstydzić.
~ napisał(a): A Katolika można nauczyć ze jest kulturalny i nie ubliża innym ludziom od "pedałów" - tu się "gender" wykłada... A kto jest bardziej zboczony? Pedał czy pedofil? I co napiszesz o noszeniu sukienek przez mężczyzn, bynajmniej nie mam na myśli Szkotów... Toż to typowy "GENDERYZM"...

Przeczytaj cały tok dyskusji. I oceń, kto tutaj (i wielu innych tematach) ubliża katolikom, księżom, obraża, rani słowem. Wszyscy stający w obronie normalności - wyrażają się kulturalnie. Przypadek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2013r. o 23:41
alter napisał(a):
emem napisał(a):
Zgadzam sie, ze to temat zastepczy, nakrecany przez kosciol


Mylisz się, teorie gender są propagowane przez różowe środowiska.
Gender zakłada, że tożsamości płciowej się uczymy. Czyli psa można nauczyć, że jest kotem. Krowę można nauczyć, że jest koniem.


Trochę i w dodatku tendencyjnie przesadziłeś. To że tożsamości płciowej, jak piszesz, się uczymy znaczy tylko tyle że SAMI się jej uczymy a nie że jesteśmy indoktrynowani przez dewiacyjne środowiska.
Kot, krowa, pies czy koń uczą się kim są przez naturalne, genetyczne odruchy i zachowania oraz obserwację większości osobników w swoim środowisku. To sami robi dziecko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
30 grudnia 2013r. o 23:50
~ napisał(a): Trochę i w dodatku tendencyjnie przesadziłeś. To że tożsamości płciowej, jak piszesz, się uczymy znaczy tylko tyle że SAMI się jej uczymy a nie że jesteśmy indoktrynowani przez dewiacyjne środowiska.
Kot, krowa, pies czy koń uczą się kim są przez naturalne, genetyczne odruchy i zachowania oraz obserwację większości osobników w swoim środowisku. To sami robi dziecko.


A to ciekawe?! Bo w tej chwili zaprzeczasz badaniom gender :P

W szkole też się "uczymy", ale uczą nas nauczyciele :)

EOT

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
30 grudnia 2013r. o 23:56
Krew mi się w żyłach warzy, jak czytam niektóre posty w tym temacie!

Odnośnie szkoły...

"Człowiek rodzi się mądry, potem idzie do szkoły".

Wcale nie przeszkadzają mi panowie w sukienkach, przecież kobiety też w spodniach chodzą. Szkoci natomiast noszą kilty, spódniczki, a nie sukienki!


Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2013r. o 23:57
Nie kombinuj "alter". W szkole uczą nas tego czego nie mamy w genach ani nie nauczymy się z obserwacji. Nie nauczymy bez nauczycieli pisać, liczyć chemii fizyki i paru innychrzeczy. To inna bajka. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
31 grudnia 2013r. o 5:37
Tak na poważnie, gender to nie tylko badania naukowe.
Fundacja Edukacji Przedszkolnej za pieniądze pozyskane z Unii Europejskiej wdraża do polskich przedszkoli program „Równościowe Przedszkole". Programem tym objętych dość sporo placówek.

poniżej linki do art. na temat:

http://wpolityce.pl/wydarzenia/65942-men-skontroluje-programu-rownosciowe-przedszkole-czy-rodzice-sa-swiadomi-co-w-placowkach-dzieje-sie-z-ich-dziecmi
http://wsumie.pl/rodzina/73272-takie-eksperymenty-odzieraja-dzieci-z-godnosci
http://niepoprawni.pl/blog/3591/przedszkole-rownosciowe
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/987722,rownosciowe-przedszkole-nie-na-slasku-ala-to-nadal-dziewczynka-a-jas-chlopiec,id,t.html

i dla równowagi... :) - wypowiedź drugiej strony:
http://natemat.pl/73885,burza-po-artykule-ala-jest-chlopcem-a-jas-dziewczynka-zawadzka-obrzydliwe-szyderstwo

Miłego :)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.