Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejne pokazy garnków w Bolesławcu
~ewz niezalogowany
5 stycznia 2014r. o 23:23
skorn napisał(a): aleś doj*bał

Jak w Polsce jest źle to nic nie poprawiajmy, tylko stąd uciekajmy. Trzeba było dac sobie spokój w wrześniu 1939 r. i oddać wszystko Hitlerowi. Miliony Polaków, które oddały życie za wolność, przewracają sie grobach na taki bełkot. Trochę szacunku.

Sam byś dał dyla, gdybyś tylko jakis język obcy opanował w wystarczającym stopniu. Bo z tego co wiem, to ze swojej pensji nie jestes zadowolony.



Nic dodać,nic ująć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emerytka 77 lat niezalogowany
6 stycznia 2014r. o 8:01
ja wzielam 6 zestawow garnkow za 22 000 zł , mam je spłacac 15 lat , emerytury mam 1290 zl myślicie ze dozyje spłaty? zestawy rozdałam po rodzinie i jeden dla mnie zachuwam se ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
6 stycznia 2014r. o 8:26
Myślę trollu, że dokonałeś doskonałej inwestycji na przyszłe lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
6 stycznia 2014r. o 10:06
~emerytka 77 lat napisał(a): ja wzielam 6 zestawow garnkow za 22 000 zł , mam je spłacac 15 lat , emerytury mam 1290 zl myślicie ze dozyje spłaty? zestawy rozdałam po rodzinie i jeden dla mnie zachuwam se ...



Dzieci będą musiały spłacić lub dalsza rodzina. Takie jest prawo niestety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2014r. o 10:26
nie muszą przyjmować spadku i nic nie będą spłacały pacanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
6 stycznia 2014r. o 10:49
mam zamiar poprawic pensje ale to nie znaczy ze non stop narzekam. nie pamietam byscie we dwoje cieszyli sie z jakiejkolwiek poprawki w tym kraju i nie licze na to, czego wam wspolczuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
6 stycznia 2014r. o 10:57
~ napisał(a): nie muszą przyjmować spadku i nic nie będą spłacały pacanie



Czy Tobie ktoś ubliżał, ze jesteś taki agresywny. Nie masz racji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
6 stycznia 2014r. o 13:41
polak napisał(a):
~ napisał(a): nie muszą przyjmować spadku i nic nie będą spłacały pacanie

Nie masz racji.

Ależ oczywiście, że na racje, o ile spadkobierca w odpowiednio szybkim czasie zorientuje się, że spadek jest obarczony długami.

Tylko to może jest na papierku, a jak to wygląda w rzeczywistości to już nie życzę, by ktokolwiek na skorze sprawdzał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza