Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejne pokazy garnków w Bolesławcu
211
skorn
6 stycznia 2014r. o 15:30
~mir.ko napisał(a): mam zamiar poprawic pensje ale to nie znaczy ze non stop narzekam.


Masz zamiar poprawic pensje, ale zmieniając prace, a nie głosując na tych, którzy chcą dokonać reform, zamiast pierdziec w stołki jak ekipa Tuska & co.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
6 stycznia 2014r. o 15:39
Jedyne partie na których reformy obecne i przyszłe licze to Polska Razem i PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 stycznia 2014r. o 15:46
Polskę Razem mogę zrozumieć, sporo tam liberałów gospodarczych.

Jakie za to masz podstawy by sądzić, że PO dokona jakichoklowiek reform, skoro przez 6 lat żadnych nie przeprowadziła? Mimo, że ma większość w Sejmie, Senacie i swojego prezydenta.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2014r. o 22:20
skorn napisał(a): Polskę Razem mogę zrozumieć, sporo tam liberałów gospodarczych.

Jakie za to masz podstawy by sądzić, że PO dokona jakichoklowiek reform, skoro przez 6 lat żadnych nie przeprowadziła? Mimo, że ma większość w Sejmie, Senacie i swojego prezydenta.


A reforma emerytalna, a reforma OFE to co? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KL niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 11:23
moja babcia grała w zdrapki i zaciągała pożyczki u znajomych. Fakt faktem niewielkie ale pech chciał, że trafiła na kogoś, kto podpisał z nią umowę. I tak zamiast 20zł, które babcia wzięła od tego oszusta teraz musimy po niej spłacać 20 tys. (babcia nadal liczyła pieniądze "na stare"). Więc nie mówcie, że dług nie przechodzi na rodzinę po śmierci..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 15:20
Babcia w spadku zostawiła ci też głupotę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oszukana niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 15:31
Dług po zmarłym przechodzi na spadkobierców.Wiem bo sama byłam w podobnej sytuacji i przez to straciłam dom który remontowałam własnymi rękoma.Z domu wyszłam z torebką.Musiałam spłacić całe zadłużenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oszukana niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 15:33
Dług po zmarłym przechodzi na spadkobierców.Wiem bo sama byłam w podobnej sytuacji i przez to straciłam dom który remontowałam własnymi rękoma.Z domu wyszłam z torebką.Musiałam spłacić całe zadłużenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza